...
loader image

Producent Fioranese Ceramica

Strona internetowa: www.fioranese.it

Kraj: Włochy

Fioranese ceramica

Wśród producentów płytek ceramicznych wyznaczających trendy rynkowe bez wątpienia znajduje się Fioranese ceramica. Ta włoska firma posiada ponad 50-letnią tradycję w tworzeniu estetycznej i jakościowej ceramiki, która pasuje do wielu wnętrz. To unikalne połączenie doświadczenia, historii i kreatywnych pomysłów projektantów. Na tej podstawie powstają wyrafinowane płytki ceramiczne, które przypadną do gustu zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Wyróżnikiem włoskiej marki Fioranese ceramica jest odważne i nowoczesne wzornictwo. Nic więc dziwnego, że od lat uznawana jest za jedną z najbardziej innowacyjnych na rynku.

Producent Płytek Fioranese ceramica

Fioranese ceramica to ponad 50 lat historii produkowania płytek ceramicznych i gresu porcelanowego najwyższej jakości. Wyjątkowy śródziemnomorski klimat tych produktów doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy wzornicze. Innowacyjne projekty to odpowiedź na ewoluujące potrzeby klientów oraz znak, że projektanci Fioranese ceramica są z nimi na bieżąco. Zgodnie ze swoim pochodzeniem, marka stawia na włoski klimat i styl. W swojej ofercie posiada ekskluzywne kolekcje płytek ceramicznych, których cechy szczególne to: oryginalność, unikatowość i dynamika. To wszystko przy nowoczesnych i wydajnych technologiach produkcyjnych, które gwarantują wysoką wytrzymałość eksploatacyjną i estetykę produktów końcowych. Płytki dostępne są w szerokim wyborze formatów oraz wzornictwa. Dzięki temu uwielbiane są przez kreatywnych architektów i osoby, które zajmują się wykończeniem wnętrz. Firma posiada swoją siedzibę w Fiorano Modenese niedaleko Modeny.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Dystrybutor płytek Fioranese ceramica

Jako Dagma jesteśmy dystrybutorem płytek ceramicznych włoskiej marki Fioranese ceramica. W naszym salonie posiadamy dużą ekspozycję produktów tej firmy, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie model dostosowany do swoich potrzeb. Współpracujemy bezpośrednio z Fioranese ceramica, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu atrakcyjne warunki cenowe zakupu tych włoskich płytek ceramicznych. Oferta przypadnie do gustu zarówno klientom indywidualnym, biznesowym, jak i architektom i projektantom wnętrz. Dekoracyjny i elegancki charakter produktów Fioranese ceramica doskonale sprawdza się w reprezentatywnych i prestiżowych lokalizacjach. To wybór na lata, a wytrzymałość eksploatacyjną docenią nawet najwięksi sceptycy. Oferujemy naszym klientom szybką i sprawną dostawę.

Płytki Fioranese ceramica

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dagma w zakresie kolekcji płytek ceramicznych Fioranese ceramica. To zarówno najnowsze propozycje, jak i modele, które od lat nie wychodzą z mody. Ta włoska marka to nie tylko innowacja, ale również lata doświadczenia i wiele ponadczasowych projektów. Właśnie dlatego dla wielu konkurentów staje się punktem odniesienia i wzorem. W Dagma dbamy o to, aby każdy produkt trafiający w ręce klienta spełniał najwyższe rynkowe standardy. Tak też jest z eleganckimi płytkami ceramicznymi od Fioranese ceramica. Zapraszamy do zakupów i kontaktu w sprawie jakichkolwiek pytań dotyczących tego producenta.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl