Adres strony internetowej: www.domceramiche.it

Kraj: Włochy

O produkcie

Od ponad 15 lat na rynku Dom Ceramiche przechodzi proces ciągłej ewolucji, aby sprostać zmieniającym się potrzebom kupujących.

Dom Ceramiche coraz śmielej zaznacza swoją obecność na rynku krajowym oraz międzynarodowym biorąc pod uwagę ilość realizowanych projektów.

Green Building Italy DOM CERAMICHE działa na rzecz ciągłego doskonalenia badań i zrównoważenia rozwoju, oferując płytki ceramiczne uzyskane w procesie produkcji optymalizującym zużycie zarówno materiału, jak i energii. Dołączenie do Green Building Italy pozwaliło DOM CERAMICHE zaistnieć w sieci z najbardziej konkurencyjnymi firmami z branży budowlanej we Włoszech oraz przyczynić się do rozprzestrzeniania się kultury zrównoważonego budownictwa.

Przeglądając ofertę Dom Ceramiche, warto zwrócić uwagę na kolekcje: Aria, Barn Wood,<br /> Castle, Comfort C, G,R,S,W, Logwood, I Neutri, Desert, Cut, Craftsman Wood, District, Lipari, Pura, Resort, Manhatan, Nori, Smooth, Noa, Uptown, Tweed, Ston Fusion, Vera, Vibes, Resort Style.

Dom Ceramiche - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!