Adres strony internetowej: www.dadoceramica.it

Kraj: Włochy

O produkcie

Dado Ceramica to producent, który zastosował innowacyjną technologię wykonania przez podwójne wypalanie płytek, dzięki temu tak wyprodukowane materiały cechują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na ścieranie. Znajdują zastosowanie we wszystkich projektach architektonicznych: mieszkaniowych i komercyjnych.

Styl Made in Italy jest szeroko rozpowszechniony na rynkach międzynarodowych oraz zawsze był stabilny na rynku włoskim. Dado Ceramica jest liderem Grupy EcoDADO + utworzonej przez przemysłową i handlową współpracę fabryk Dado Ceramica, Antica Ceramica Rubiera i Cotto Petrus / Trial Ceramica.

Na uwagę zasługuje kilka kolekcji wyróżniających się stylem i jakością wykonania między innymi dzięki zastosowaniu technologii nadruku FULL HD DIGITAL.

Producent oferuje wiele wariantów płytek nawiązujących do betonu jak na przykład Solid, Mansion, Fabric, Cementi przez materiały inspirowane naturą Marmi Pregiati, Aspen, Pietra di Vals, Pietra di Baviera czy wykończenie kamienne Landscape, Quarry, Stone Blend, Scout, Smot, Touch Feel, po Bricone, Wallpapers, Stone MIX, Aspen Out, Emotion Out, kończąc na płytkach nawiązujących do drewna tj. Ikon, Universal Oak, Essenze, Akaba, Sierra.

Dado Ceramica - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!