Adres strony internetowej: www.cottopetrus.it

Kraj: Włochy

O produkcie

Cotto Petrus oferuje swobodę młodego, świeżego stylu zgodnie z najnowszymi trendami życia we współczesnym domu.

Cotto Petrus wchodzi w skład Grupy EcoDADO + utworzonej przez przemysłową i handlową współpracę Dado Ceramica, Antica Ceramica Rubiera i Cotto Petrus / Trial Ceramica. Marmur, drewno, kamienie naturalne, terakota w wyrafinowanych kolorach i teksturach, wzbogacone o specjalne elementy dekoracyjne to wizytówka Cotto Petrus. Dzięki przystępnej cenie to piękne materiały dostępne dla każdego, komu przyjemność sprawia kreowanie przestrzeni wokół siebie.

W ofercie marki są podłogi i ściany stworzone dla tych, którzy chcą zaprojektować swoje otoczenie elegancko oraz z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie produktu. To zarówno świetne klasyki które powracają, ale także nowe style i nowe inspiracje: kolory, wykończenia i dekoracje do odkrycia, mieszania, zabawy i tworzenia najbardziej efektownych i modnych połączeń.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!