Adres strony internetowej: www.cottodeste.it/tecnologie/tech-kerlite

Kraj: Włochy

O produkcie

Cotto d\’Este</strong> jako pierwszy producent wprowadził na rynek niezwykle cienkie płyty wielkoformatowe KERLITE, powstałe w wyniku innowacyjnego procesu produkcyjnego oraz z wysokiej jakości surowców. Poza niezwykle wytrzymałymi na temperaturę i obciążenia płytkami gresowymi o grubości 14 mm oraz najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem do podłóg zewnętrznych o grubości 20 mm, KERLITE to wisienka na torcie w ofercie firmy Cotto d\’Este.

KERLITE to tak zwane w Polsce spieki kwarcowe (dostępne w grubościach: 3,5, 5,5 mm i 6,5 mm), które są lekkie, elastyczn (a jednocześnie trwałe, dzięki wzmocnieniu z włókna szklanego), wszechstronne, łatwe w użyciu, montażu oraz czyszczeniu.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!