...
loader image

Producent Cotto d’Este

Strona internetowa: www.cottodeste.it/tecnologie/tech-kerlite

Kraj: Włochy

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Jeśli poszukujesz płytek, które będą zjawiskowe i eleganckie, oferta tego producenta jest dokładnie tym, czego szukasz. Cotto d’Este to włoska firma zajmująca się produkcją płytek ceramicznych z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii produkcji. Dzięki temu ich propozycje zdecydowanie wyróżniają się na rynku.

Cotto d’Este jako jedna z nielicznych firm ma w swojej ofercie nowoczesne płytki ceramiczne o unikalnej grubości 14 mm. Nie jest to jednak jedyna propozycja tego producenta. Na uwagę zasługują bowiem również płytki ścienne wielkoformatowe o grubości 3,5 mm i 5,5 mm. Ciekawostką jest fakt, że firma ta jako jedyna stworzyła płytki niszczące bakterie – wszystko to dzięki specjalnej powłoce.

Biorąc pod uwagę powyższe, te wyjątkowe włoskie płytki podłogowe musiały znaleźć się w naszej ofercie. W asortymencie znajdziesz między innymi płytki ścienne i podłogowe do łazienki w szerokiej ofercie wzorów, wersji kolorystycznych i wymiarów. Bez trudu odnajdziesz więc idealne rozwiązanie zarówno do małej, jak i przestronnej łazienki. Nowoczesne płytki ceramiczne oraz płytki ścienne wielkoformatowe pozwalają odmienić wygląd każdego wnętrza, jednocześnie dając gwarancję, że będzie się ono prezentowało doskonale przez lata. Na uwagę zasługują również płytki drewnopodobne. Stanowią bowiem idealną alternatywę dla parkietu lub desek, a przy tym świetnie komponują się z aranżacjami w stylu skandynawskim, vintage, czy retro. Słowem, niezależnie od tego, w jakim klimacie urządzasz swoje wnętrze, te włoskie płytki z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

A zatem, jeśli zależy ci na tym, by nowoczesne płytki ceramiczne prezentowały się doskonale, a przy tym były trwałe i solidne, propozycje marki Cotto d’Este, które przygotowaliśmy w naszej ofercie, są dokładnie tym, czego szukasz. Już dziś zapoznaj się więc z naszym szerokim asortymentem płytek i wybierz idealne rozwiązanie. Pomoże ci w tym nasze fachowe doradztwo, na które zawsze możesz liczyć.

O produkcie

Cotto d’Este jako pierwszy producent wprowadził na rynek niezwykle cienkie płyty wielkoformatowe KERLITE, powstałe w wyniku innowacyjnego procesu produkcyjnego oraz z wysokiej jakości surowców. Poza niezwykle wytrzymałymi na temperaturę i obciążenia płytkami gresowymi o grubości 14 mm oraz najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem do podłóg zewnętrznych o grubości 20 mm, KERLITE to wisienka na torcie w ofercie firmy Cotto d\’Este.

KERLITE to tak zwane w Polsce spieki kwarcowe (dostępne w grubościach: 3,5, 5,5 mm i 6,5 mm), które są lekkie, elastyczn (a jednocześnie trwałe, dzięki wzmocnieniu z włókna szklanego), wszechstronne, łatwe w użyciu, montażu oraz czyszczeniu.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl