Adres strony internetowej: www.coem.it

Kraj: Włochy

O produkcie

Ceramiche Coem może poszczycić się innowacyjnością i wysoką jakością produkcji, ale także dużą dbałością o środowisko oraz charakterystyczną, włoską tradycją ceramiczną.

Ceramiche Coem oferuje płytki podłogowe i ścienne (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), odpowiednie dla każdej powierzchni domu, przestrzeni publicznych czy komercyjnych. Ceramika w różnych rozmiarach, nieskończenie wiele klasycznych, jak i współczesnych rozwiązań, dekoracje, mozaiki i specjalne wykończenia, pozwolą zaspokoić wymagania każdego rodzaju projektu, od renowacji po nowe budynki. Na uwagę zasługuje płytka gresowa nawiązująca wyglądem do kamienia – REVERSO, ze wzorem imitującym częściowo niedoskonały kamień trawertynowy. Styl jest zgodny z trendem surowych wnętrz, co w połączeniu z nowoczesnymi formatami jak 120x120cm, powoduje że jest wyjątkowo często wybierany przez projektantów wnętrz.

Coem Ceramiche - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!