...
loader image

Producent Cerim

Strona internetowa: www.florim.com/en/cerim/

Kraj: Włochy

Cerim Contemporary Design

Cerim to uznana włoska marka płytek ceramicznych o kilkudziesięcioletniej historii. W ostatnim czasie połączyła sie z Floor Gres i w ten sposób powstała grupa Florim. Aktualnie płytki producenta dystrybuowane są pod nazwą Contemporary Design, jednak jest ona używana zamiennie z Cerim. Atutem włoskiego producenta jest unikalne połączenie tradycji i świeżego spojrzenia na współczesny design. W ten sposób powstają produkty wysokiej jakości, które zachwycają swoją estetyką i idealnie współgrają z trendami wzorniczymi. Nic więc dziwnego, że marka chętnie wybierana jest przez uznanych projektantów wnętrz. Nie tylko świetnie wygląda, ale również dobrze się ją układa na wielu typach powierzchni. Dekoracyjny charakter płytek ceramicznych Cerim Contemporary Design pozwala na wykorzystywanie ich w reprezentatywnych przestrzeniach. Razem z nimi stworzysz wyjątkowy charakter miejsca.

Producent Cerim Contemporary Design

Połączenie kilkudziesięcioletniej historii Cerim i nowoczesnego spojrzenia specjalistów Floor Gres sprawiło, że powstała mieszanka wybuchowa. Oczywiście w przenośni, ponieważ produkty Contemporary Design potrafią oczarować nawet najbardziej wymagających projektantów i użytkowników. Produkty te posiadają dynamiczne wzory i wyjątkową świeżość, co wpływa na ich uniwersalność. Z powodzeniem sprawdzą się w wielu aranżacjach wnętrz oraz w przestrzeniach mieszkalnych i biznesowych. Oryginalna estetyka i mnogość wzorów pozwalają projektantom na puszczenie wodzów fantazji i stworzenie oszałamiających kompozycji. Poszczególne kolekcje idealnie wkomponują się we wnętrza salonów, kuchni, jadalni, czy też inne pomieszczenia użytkowe. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, wzorniczej, a także w różnej grubości i wielkości. Włoska marka jest niezwykle popularna i ceniona w Polsce m.in. ze względu na dobry stosunek ceny do jakości wykonania płytek.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

 

Dystrybutor Cerim Contemporary Design

Jako Dagma jesteśmy głównym partnerem włoskiej marki Cerim na południu Polski. Dzięki temu możemy naszym klientom zaproponować najnowsze kolekcje w dobrych cenach. Przez ponad 25 lat współpracy zbudowaliśmy mocne relacje biznesowe i cały czas je pielęgnujemy. Oferujemy klientom najlepsze ceny i najnowsze kolekcje od ręki. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie realizowane było szybko i sprawnie. Jest to możliwe, dzięki bezpośredniej współpracy z producentem. Poprzez unikanie pośredników, skracamy czas dostaw i obniżamy cenę płytek.

Płytki Cerim Contemporary Design

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty płytek ceramicznych Cerim Contemporary Design. Włoska marka od lat należy do popularnych i cenionych w Polsce, a w naszym katalogu produktów znajdziesz jej liczne kolekcje. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, specjaliści Dagma pomogą Ci w dokonaniu właściwej decyzji zakupowej. To doskonały wybór dla projektantów, architektów i osób, które planują zmianę wystroju wnętrza. Zapraszamy do zakupów.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl