Adres strony internetowej: www.florim.com/en/cerim/

Kraj: Włochy

O produkcie

Cerim jest jedną z pięciu marek wchodzących w skład grupy Florim Ceramiche. Płytki Cerim charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem (każdego roku marka prezentuje około pięciu nowych kolekcji), pozostając jednocześnie konkurencyjnymi cenowo do naszych krajowych producentów. Firma DAGMA od 20 lat jest głównym importerem płytek Cerim do Polski.

Marka wykorzystuje technologie rozwinięte przez grupę Florim, od wielu lat oferując nowoczesne płytki Magnum o grubości 6 mm i maksymalnym formacie 120×240 cm. Kolekcje płytek Cerim na naszej stronie są podzielone ze względu na ich wzór bądź format, począwszy od płytek wielkoformatowych przez te nawiązujące do kamienia, do marmuru itd. Najbardziej znaną i uznaną na całym świecie kolekcją marki Cerim jest kolekcja Timeless. W jej skład wchodzą przeróżne nawiązania do kamienia, które jak sama nazwa wskazuje, od lat opierają się próbie czasu. Inne polecane kolekcje to: Le Veneziane (nawiązanie do lastryko), Exalt, Antique Marble, Rocka Salt oraz Crayons of Cerim.

Cerim - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!