Adres strony internetowej: www.cerdomus.com/home-it

Kraj: Włochy

O produkcie

Cerdomus jest przodującym producentem gresów szkliwionych, którego wiedza specjalistyczna i know-how technologiczne sprawiają, że jest firmą zdolną do wyznaczania trendów we współczesnym projektowaniu wnętrz. Spośród szerokiej oferty Cerdomus, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na kolekcje płytek drewnopodobnych, w tym na kolekcję Othello, którą charakteryzuje efekt naturalnego drewna wzbogaconego o bardzo delikatny efekt wytrawiania. Kolekcja występuje w ośmiu wariantach kolorystycznych. Technologia cyfrowa pozwoliła na uwydatnienie detali, odsłaniając piękno naturalnych słojów. Dodatkowym atutem kolekcji jest powierzchnia antypoślizgowa występująca w trzech neutralnych kolorach, do zastosowania zarówno na zewnątrz budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Ponadto, producent wyróżnia się ofertą aż pięciu różnych wykończeń powierzchni płytki. Stwarza to ogrom możliwości przy projektowaniu nieoczywistych wnętrz, mających wyróżnić się nie tyle wzorem płytki co właśnie rodzajem jej powierzchni.

Powrót
Cerdomus - Antique

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!