...
loader image

Producent Cerdomus Ceramiche

Strona internetowa: www.cerdomus.com/home-it

Kraj: Włochy

Cerdomus

Włoski producent płytek ceramicznych Cerdomus rozpoczął swoją działalność w 1969 roku. Od tego czasu konsekwentnie buduje pozycję prestiżowego i cenionego producenta, który doskonale wpisuje się w tradycję włoskich produktów ceramicznych. Cerdomus to znak najwyższej jakości, a warsztatach projektowych firmy wyznaczane są trendy dla całego sektora. Od lat marka znana jest ze swojej ceramiki artystycznej. Coraz chętniej stawia na produkcję płyt wielkoformatowych, czym zdobywa kolejne udziały w rynku i cenne kontrakty biznesowe.

Producent płytek Cerdomus

Główna produkcja Cerdomus odbywa się wzdłuż klasycznej włoskiej trasy Via Emilia. Firma została założona w 1969 roku i od lat pielęgnuje tradycje włoskiej sztuki ceramicznej. Znana jest z ponadczasowych i wyjątkowych kolekcji. Płytki ceramiczne Cerdomus to połączenie estetyki, funkcjonalności i wysokiej jakości. Tak powstają produkty, które zachwycają użytkowników przez lata. Projektanci marki chętnie próbują nowości, dzięki czemu tworzą nowe wzory i trendy. To jeden z najbardziej cenionych włoskich producentów płytek ceramicznych, które produkty cieszą się popularnością na całym świecie. Nawiązują do obecnych trendów rynkowych, a także potrzeb konsumentów. Świetnym tego przykładem są kolekcje Pulpis i Galaxia. To one należą do najchętniej kupowanych. Przez lata firma produkowała tradycyjne formaty płytek ceramicznych, jednak w ostatnich latach to się zmienia. Coraz chętniej stawia na płyty wielkoformatowe, które doskonale sprawdzają się w sektorze biznesowym, np. w restauracjach i hotelach. Ostatecznie produkty Cerdomus będą dobrym wyborem zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych. Doceniają to uznani projektanci wnętrz.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Dystrybutor płytek Cerdomus

Firma Dagma Płytki to oficjalny dystrybutor produktów Cerdomus. W naszej ofercie posiadamy zarówno najnowsze kolekcje marki, jak i modele, które od lat nie wychodzą z mody. Na bazie wieloletniej współpracy z Cerdomus jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom atrakcyjne ceny i komfortowe warunki zakupu. W salonie Dagma Płytki możesz zapoznać się z wybranymi modelami Cerdomus. Eleganckie produkty tego włoskiego producenta przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. To nie tylko estetyka, ale także wysoka wytrzymałość eksploatacyjna i niezawodność. W salonie Dagma płytki ceramiczne Cerdomus są na wyciągnięcie ręki. Klienci otrzymują dostęp do najnowszych kolekcji producenta. Każde zamówienie staramy się realizować szybko i sprawnie, z korzyścią dla kupującego.

Płytki Cerdomus

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem włoskich płytek ceramicznych Cerdomus, które dostępne są w salonie Dagma Płytki. Posiadamy w ofercie różne formaty, w tym także płyty wielkoformatowe. Dzięki temu każdy dobierze produkt skrojony na miarę swoich potrzeb i preferencji stylistycznych. Ze względu na swoją estetykę i wytrzymałość, produkty Cerdomus są zakupem na lata. Doskonale odnajdują się nawet w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Zachęcamy do zakupu płytek ceramicznych Cerdomus w Dagma Płytki.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl