...
loader image

Producent Ceramika Paradyż

Strona internetowa: www.paradyz.com

Kraj: Polska

Ceramika Paradyż

Bez wątpienia Ceramika Paradyż to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów ceramiki w Polsce. Swoje produkty z dużym powodzeniem dystrybuuje w Polsce i w Europie. Obecnie specjalizacją marki jest tworzenie gresów barwionych w masie, które są eleganckie, wytrzymałe, praktyczne i sprawdzą się w wielu typach inwestycji. Płytki ceramiczne Ceramika Paradyż to wybór do każdego wnętrza. Dostępne są w różnych formatach i stylistyce. Marka znana jest z wyznaczania trendów na rynku polskim, a także z wykorzystywania innowacyjnych technologii obróbki gresu i ceramiki.

Producent płytek Ceramika Paradyż

Początki firmy sięgają 1989 roku, gdy założyli ją Leszek Wysocki i Stanisław Tępiński. Od 1991 specjalizacją firmy jest produkcja płytek ceramicznych, a pierwszy zakład powstał w Opocznie. Obecnie główna siedziba marki znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim. Ceramika Paradyż to firma wielokrotnie nagradzana w plebiscytach branżowych. Na rynku ceniona jest przede wszystkim za oryginalne wzornictwo, innowacyjność, a także wysoką jakość oferowanych produktów. To sprawia, że dla wielu firm stawiana jest za wzór, a także wyznacza trendy w skali całej Europy. Obecnie płytki Ceramika Paradyż z powodzeniem można kupić w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. To najlepszy wyznacznik sukcesu firmy, która buduje pozycję jednego z liderów rynku. Kolekcje Ceramika Paradyż bardzo chętnie wybierane są przez uznanych projektantów i architektów.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Dystrybutor płytek Ceramika Paradyż

Jako Dagma Płytki jesteśmy dystrybutorem marki Ceramika Paradyż na polskim rynku. Dzięki wieloletniej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych kolekcji producenta, a także atrakcyjne warunki zakupy. W salonie posiadamy szeroką ofertę płytek ceramicznych Ceramika Paradyż. Jednym z atutów marki jest to, że płytki ceramiczne dostępne są w różnych formatach. Ich stylistyka pasuje do każdego typu wnętrz. Właśnie dlatego chętnie wybierane są zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i biznesowych. Wyjątkowy styl poszczególnych kolekcji i ich estetyka idą w parze z najwyższą jakością i starannością wykonania. Dzięki temu każda płytka wykonana jest z troską o najdrobniejsze detale. Sprawdzają się one doskonale w domach, mieszkaniach, restauracjach, hotelach, obiektach publicznych, czy centrach handlowych. Zamówienia składane w Dagma Płytki realizujemy sprawnie, a naszym klientom zapewniamy dostęp do najnowszych kolekcji marki Ceramika Paradyż. Dzięki temu bez trudu dobierzesz produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Płytki Ceramika Paradyż

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą płytek ceramicznych i gresowych Ceramika Paradyż. Oferujemy katalog zarówno najnowszych, jak i starszych kolekcji producenta. Cieszą się one ogromną popularnością na całym świecie. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z powodzeniem mogą skorzystać z niej profesjonalni projektanci wnętrz. W przypadku wątpliwości, zespół Dagma Płytki pomoże w zrealizowaniu zamówienia. Zapraszamy do zakupu płytek Ceramika Paradyż w naszym sklepie.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl