Adres strony internetowej: www.paradyz.com

Kraj: Polska

Jednym z największych polskich producentów wyrobów ceramicznych jest Ceramika Paradyż. Płytki tworzone przez tę firmę zdecydowanie odmieniły rynek w naszym kraju. Zaczęto wykraczać poza wcześniej przyjęte ramy. O skali sukcesu Ceramiki Paradyż świadczy fakt, że dostarcza swoje wyroby do czterdziestu krajów świata, co jest fenomenalnym wynikiem. Na uwagę zasługuje też fakt, iż firma pomimo tylu obowiązków związanych z produkcją towarów, znajduje również czas na pomoc charytatywną, od lat wspierając działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Modeli produktów jest tak dużo, że nie da się napisać o wszystkich, ale my zaproponujemy dekoracyjne płytki do łazienki. Dzięki nim możesz raz na zawsze zmienić swoje podejście do tego pomieszczenia i nie traktować spędzania w nim czasu jako konieczności, tylko miłego momentu w ciągu każdego dnia. Jedną z najpopularniejszych kolekcji są także duże białe płytki do łazienki. Dodają one pomieszczeniu przestrzeni przy zachowaniu subtelnego uroku. Taka stylistyka wpływa również na zyskiwanie pokładów energii, ponieważ jasne barwy zazwyczaj dobrze działają na samopoczucie człowieka.

Inną godną uwagi propozycją są nowoczesne kafle do salonu. Pasują one nawet do stylów klasycznych, stając się dla nich interesującą formą przełamania. W zależności od gustu możesz zdecydować się na stonowane wzory albo zaaranżować wnętrze w sposób odważniejszy. Ceramika Paradyż przy tworzeniu wyrobów stosuje najlepsze technologie oraz używa najbardziej cenionych materiałów. Te czynniki dają gwarancję wysokiej jakości wykonania, która w połączeniu z fenomenalnymi względami estetycznymi zadowoli nawet niezwykle wymagających klientów.

Jeżeli chcesz mieć pewność elegancko zaaranżowanych wnętrz, zastosuj płytki ceramiczne podłogowe. Paradyż zadbał o ich nienaganne wykonanie oraz różnorodność oferty, której nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. Na produkty tej firmy zdecydowała się już spora część klientów, więc dołącz do nich i również ciesz się kapitalnie zaaranżowanym domem.

O produkcie

Ceramika Paradyż jest kluczowym producentem płytek ceramicznych na polskim rynku. Specjalizuje się w produkcji gresów barwionych w masie dedykowanych na obiekty inwestycyjne.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!