Adres strony internetowej: www.florim.com/en/casadolcecasa-casamood/

Kraj: Włochy

O produkcie

Marka Casa Dolce Casa wchodzi w skład jednej z największych grup producentów płytek Florim Ceramiche. Jej oferta skierowana jest przede wszystkim do architektów oraz osób niebojących się odważnych projektów, oraz niestandardowych rozwiązań. Firma DAGMA od ponad 20 lat jest głównym importerem płytek grupy Florim do Polski.

Ze względu na przynależność do wspomnianej grupy Florim, fabryka może oferować najbardziej zaawansowane technologicznie płytki wielkoformatowe Magnum o maksymalnym rozmiarze 160 x 320cm. Kolekcje płytek Casa Dolce Casa / Casamood na naszej stronie zostały podzielone na kategorie, począwszy od płytek wielkoformatowych przez te nawiązujące do marmuru, do kamienia itd. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jedyną w swoim rodzaju kolekcję Casa Dolce Casa Artwork, dla której inspiracją było włoskie terazzo, lastryko. Ponadto, marka jako pierwsza wprowadziła do świata płytek wzór Casa Dolce Casa Sahara Noir.

Casa Dolce Casa - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!