Salon sprzedaży FORMAT2


Katowice, ul. Pszczyńska 15

32 255 84 18
logistyka@dagmaplytki.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 8:00 - 16:00

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail
Kierownik Działu: Ewa Uniłowska 32 259 10 32 unilowska.e@dagma.pl
Aleksandra Tomasik 32 259 10 41 tomasik.a@dagma.pl
Janusz Dyrda 32 259 10 48 dyrda.j@dagma.pl
Grzegorz Znojek 32 259 10 46 znojek.g@dagma.pl

Magazyn

Katowice, ul. Pszczyńska 15

32 255 69 48
magazyn@dagmaplytki.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 15:00

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail
Chrapek Piotr 32 255 69 48 chrapek.p@dagma.pl
Mucha Adam 32 255 69 48 mucha.a@dagma.pl
Kamiński Robert 32 255 69 48 kaminski.r@dagma.pl
Budzikowski Tomasz 32 255 69 48 budzikowski.t@dagma.pl
Mapa dojazdu

 

 




Imię:

Email/Telefon:



Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.