...
loader image

Płytki imitujące beton i drewno – idealny duet do każdej łazienki

Płytki imitujące beton i drewno – idealny duet do każdej łazienki

Łazienka to miejsce, które bywa problematyczne w urządzaniu. Ograniczona ilość miejsca oraz specyficzne warunki panujące w tym pomieszczeniu sprawiają, że często nie wiemy, na jakie rozwiązania się zdecydować. Tymczasem odpowiedź jest prosta – wykorzystajmy połączenie drewna i betonu. Wbrew pozorom, nie musimy wcale stosować tych materiałów.

O wiele lepiej sprawdzą się drewnopodobne płytki do łazienki, które są znacznie bardziej odporne na działanie wilgoci, wysokiej temperatury czy detergentów używanych do sprzątania. Drewnopodobne płytki do łazienki z powodzeniem mogą posłużyć nam zarówno jako wykończenie podłogi, jak i znaleźć się na ścianach. Doskonale sprawdzą się do podkreślenia niektórych elementów łazienki (np. kabiny prysznicowej).

Z czym je połączyć? Odpowiedź jest prosta. Są nią płyty imitujące beton na ścianę, dzięki którym łazienka nabierze surowego charakteru, a jednocześnie nadal pozostanie miejscem eleganckim i wysmakowanym. Płyty imitujące beton na ścianę dostępne są w różnych odcieniach szarości, dzięki czemu bez trudu możemy dopasować je do naszej koncepcji urządzenia łazienki.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
+32 202 11 22
plytki@dagma.pl