Salon to pomieszczenie, które powinno łączyć w sobie elegancję i funkcjonalność. Jedną z propozycji, dzięki której możliwe jest osiągnięcie takiego efektu, są płytki drewnopodobne na podłogę. Ich wygląd maksymalnie zbliżony do kolorystyki oraz faktury drewna sprawia, że idealnie pasują zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wykończenia wnętrz. Nie od dziś wiadomo bowiem, że drewno jest materiałem ponadczasowym, który zawsze wygląda dobrze.

Niestety, drewniane podłogi są wymagające, łatwo ulegają uszkodzeniu, konieczne jest również dbanie o ich impregnację i ochronę. Płytki drewnopodobne stanowią więc atrakcyjną alternatywę, dzięki której podłoga w salonie może prezentować się doskonale przez długi czas.

Szeroki wybór płytek drewnopodobnych i wysoka jakość materiałów

Płytki drewnopodobne, podobnie jak tradycyjna podłoga wykonana z drewna, mogą mieć niejedno imię. W zależności od kolorystyki płytek oraz ich faktury, możemy otrzymać całkowicie inne efekty. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie nie zabrakło różnorodnych propozycji pochodzących z kolekcji czołowych światowych producentów.

Oferujemy między innymi jasne płytki drewnopodobne. W salonie doskonale komponować będą się z meblami utrzymanymi w modnym stylu skandynawskim. Kolejną propozycją są płytki w ciemnych, mocnych odcieniach wenge. Ten rodzaj ceramiki świetnie podkreśla charakter wnętrz industrialnych. Nie zabrakło również płytek o fakturze przypominającej parkiet i będących idealnym rozwiązaniem dla wnętrz utrzymanych w klasycznym stylu.

Wszystkie płytki drewnopodobne, które oferujemy, wyróżnia wykonanie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko eleganckie, ale również solidne i trwałe. Ich wykorzystanie to gwarancja idealnie wyglądającej podłogi w salonie. Płytki odporne są na ścieranie oraz zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Nie szkodzi im również kontakt z wilgocią. Są przy tym łatwe w utrzymaniu czystości. Zapewniają także bezpieczeństwo, ponieważ wyróżnia je antypoślizgowość. Słowem, są idealnym sposobem na wykończenie podłogi w salonie.

 

Rozmiary płytek drewnopodobnych

Oferta naszej firmy jest bardzo różnorodna. Oferujemy zarówno kafle standardowe, jak i duży format płytek drewnopodobnych. Większość z nich dostępna jest w podłużnych kształtach, które sprawiają, że jeszcze lepiej imitują one naturalne deski drewniane. Pozwalają na wykorzystanie różnych sposobów układania. Płytki drewnopodobne możemy układać równolegle lub postawić na imitującą rustykalny parkiet mozaikę lub jodełkę.

Jak widać, płytki drewnopodobne na podłogę to ciekawa alternatywa dla nietrwałego drewna, dzięki której możemy cieszyć się pięknem i funkcjonalnością podłogi w salonie bez obaw o powstawanie uszkodzeń czy przetarcia. Wysokiej jakości płytki drewnopodobne dostępne w naszym asortymencie są tego doskonałym przykładem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami płytek dostępnych w naszej ofercie. Wierzymy, że każdy z naszych klientów znajdzie ceramikę idealnie pasującą do stylu i charakteru, w jakim ma zostać urządzone mieszkanie.