Zróżnicowana oferta.

Nie skupiamy się na ofercie jednego producenta. Współpracujemy z dziesiątkami dostawców z Włoch, Polski, Niemiec czy Hiszpanii, dlatego wybór w naszym salonie jest tak duży.

Obsługa od A do Z

Pomagamy w doborze materiałów, wykonujemy bezpłatną wizualizację, dobieramy konieczne akcesoria i materiały budowlane, a następnie dowozimy produkty pod wskazany przez klienta adres bez dodatkowych kosztów.

Największa ekspozycja wielkich formatów.

Jeżeli podobają Ci się płytki w rozmiarach takich jak aż 3,2x1,6m, to salon DAGMA z największą ekspozycją płyt wielkoformatowych jest miejscem, które musisz odwiedzić.

Biblioteka płytek.

Setki przeróżnych płytek w rozmiarze 60x60cm w jednym miejscu to łatwość przenoszenia, dobierania, zestawiania, porównywania z wybranym kolorem ścian, armaturą, drewnem.

Elastyczne godziny pracy.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wszystkim odpowiadają standardowe godziny otwarcia naszego salonu, dlatego aby spotkać się z naszym doradcą w godzinach wieczornych, wystarczy zadzwonić i umówić się w dogodnym terminie.

Kącik dla dzieci.

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik, w którym mogą się kreatywnie pobawić podczas Waszej wizyty w naszym salonie.

Najlepsza kawa.

Zależy nam, by wizyta w naszym salonie była inspirującym spotkaniem, dlatego rozmowy zawsze prowadzimy przy filiżance aromatycznej, włoskiej kawy.

W 2016 roku stworzyliśmy nowy salon sprzedaży DAGMA, gdzie w nowatorski sposób prezentujemy najnowsze trendy w świecie płytek ceramicznych i łazienek. To miejsce jedyne w swoim rodzaju na mapie Śląska, ze względu na koncepcję ekspozycyjną odmienną od tej, do której przyzwyczaiły nas tradycyjne salony sprzedaży płytek.

Nasz salon, pełen naturalnego światła słonecznego, może przede wszystkim pochwalić się przepastną „biblioteką” płytek, która pozwala porównywać setki różnych płytek w tym samym rozmiarze, zarówno w pionie jak i w poziomie. Utarte schematy łamiemy również, jeżeli chodzi o ekspozycje gotowych rozwiązań. Zamiast tradycyjnych, ciasnych boksów znaleźć można u nas otwarty układ modułowy , który pozwala lepiej obejrzeć płytki i wyposażenie.

Niezależnie czy budujesz duży dom czy remontujesz małą łazienkę – dobrze trafiłeś, ponieważ odwiedzając nasz salon możesz mieć pewność, że poświęcimy Ci maksimum czasu, znajdziemy dokładnie to czego szukałeś oraz zaproponujemy cenę, która na pewno Cię zadowoli.

Wirtualny spacer

Mapa dojazdu