Płytki ceramiczne Katowice wykorzystywane w obiektach użyteczności publicznej muszą spełniać znacznie bardziej restrykcyjne normy, niż te spotykane w mieszkaniach prywatnych. Powinny nie tylko prezentować się doskonale przez długi czas, ale również być bezpieczne i odporne na ścieranie czy działanie wilgoci, detergentów i innych czynników. Wiemy o tym doskonale, dlatego też oferujemy naszym klientom płytki inwestycyjne, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów…

Powrót
Nowa Gala - Concept

W trosce o wybór najbardziej dopasowanych rozwiązań, w naszej firmie posiadamy Biuro Obsługi Inwestycji, którego wykwalifikowany i doświadczony personel zajmuje się projektami naszych klientów. Taka obsługa gwarantuje inwestorom, architektom oraz wykonawcom kompleksowe wsparcie, które obejmować może doradztwo, dostarczanie próbek materiałów, a nawet wizytę na miejscu budowy. Pozwala nam to udzielić fachowej pomocy w wyborze płytek, biorąc pod uwagę parametry produktów, takie jak antypoślizgowość, klasa ścieralności, grubość, odporność na plamienie oraz działanie środków chemicznych. Dzięki pomocy w doborze parametrów płytek do obiektów inwestycyjnych, nasi klienci mają pewność, że wykończone nimi ściany i podłogi będą prezentować się idealnie.

W naszej ofercie dostępne są wyroby tworzone przez czołowej klasy producentów. Zapewniamy możliwość zakupu płytek zarówno polskich, jak i zagranicznych marek. W swoim asortymencie posiadamy między innymi płytki Ergon, jak również płytki inwestycyjne firm takich jak: Tubądzin, Nowa Gala, Paradyż, czy Stargres.

Ponadto jesteśmy głównym dystrybutorem marki Floor Gres. To firma, która jest cenionym producentem płyt wielkoformatowych, rozwiązań basenowych oraz płyt tarasowych o grubości 2 cm. Dzięki temu każdemu z naszych klientów jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania dopasowane do rodzaju planowanej inwestycji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące płytek inwestycyjnych.

Pytanie o produkt