Adres strony internetowej: www.versace-tiles.com/en/

Kraj: Włochy

Płytki Versace

Versace to marka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Założona w Mediolanie w 1978 roku przez samego Gianniego Versace, jednego z najbardziej utalentowanych projektantów XX wieku, jest synonimem włoskiej doskonałości i szyku na całym świecie. Od 1997 roku dom mody współpracuje wyłącznie z fabryką płytek Gardenia Orchidea, dla której projektuje kolekcje płytek ceramicznych i gresowych, oferowanych pod marką Versace Tiles.

Płytki i kafelki Versace – gdzie kupić?

Ponad 20 lat współpracy z fabryką Gardenia Orchidea pozwoliło nam nawiązać równie zażyłą współpracę z marką Versace Tiles. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie produkowane obecnie płytki i kafelki Versace, płytki wielkoformatowe Versace, jak również elementy wyposażenia, takie jak armatura Versace, ceramika Versace oraz lampy Versace.

Płytki wielkoformatowe Versace

W 2020 roku marka Versace Ceramics wprowadziła do oferty kolekcję płyt wielkoformatowych Maximus. To wyjątkowa seria odważnych wzorów w na płytach w formacie 120x280cm o stylistyce w stu procentach utrzymanej w duchu projektów Versace. Zapraszamy również do sekcji płyt wielkoformatowych na naszej stronie, gdzie prezentujemy kolekcje innych luksusowych producentów płyt wielkoformatowych.

Projekt łazienki Versace Ceramics

Wyjątkowe produkty marki Versace, ze względu na mnogość dodatków i dekoracji, wymagają specjalnego podejścia do kwestii projektowania. Z tego względu oferujemy usługę projektu wnętrz wykonywaną przez architekta specjalizującego się w projektowaniu przestrzeni z wykorzystaniem płytek i kafelek Versace. Najbardziej wymagające projekty przygotowywane są przez architektów pracujących we Włoszech, w dziale Versace w fabryce Gardenia Orchidea. Jeżeli interesuje Cię taka usługa, napisz do nas na plytki@dagma.pl.

Versace - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!