Adres strony internetowej: www.ceramicavogue.it

Kraj: Włochy

O produkcie

TreśCeramica Vogue to firma, która wymyśla, projektuje i wytwarza ceramikę najwyższej jakości – włoskie płytki, które są doceniane na całym świecie i są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Wybór jednego z naszych produktów oznacza wybór innowacji i procesów przemysłowych opartych na najnowocześniejszych technologiach.

Ceramica Vogue ugruntowała swoje miejsce na rynku płytek (pojedyncze wypalanie, podwójne wypalanie, gres porcelanowy, gres szkliwiony) dzięki szerokiej gamie produktów, które w pełni spełniają wymagania klientów. Wszystkie nasze projekty stanowią zrównoważoną mieszankę wyjątkowych surowców i innowacyjnych technik produkcji, aby zagwarantować wyjątkowy efekt końcowy z pełnym poszanowaniem otaczającego środowiska. Uważamy, że nacisk na estetykę i umiejętne wykorzystanie najbardziej rozwiniętych technologii jest podstawą do tworzenia produktów najwyższej jakości.

Włoska tradycja, kultura pracy, zaangażowanie w badania i innowacje, dbałość o szczegóły estetyczne: są to wartości, które nas wyróżniają i czynią Ceramica Vogue liderem na rynku międzynarodowym w produkcji gresu szkliwionego i mrozoodpornego białego gresu do podłóg i ścian.

Ogromna kolekcja włoskich płytek do każdego rodzaju projektu, oferująca najnowocześniejsze rozwiązania do układania płytek zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Płytki szkliwione, płytki całego ciała, płytki rektyfikowane i w dużych rozmiarach … Ceramica Vogue, tylko płytki włoskie!

Vogue Ceramiche - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!