Adres strony internetowej: www.ceramichepiemme.it

Kraj: Włochy

Jeżeli chcesz, żeby w twoim mieszkaniu znalazły się płytki ceramiczne gresowe, świetnym pomysłem jest skorzystanie z kolekcji od Valentino. To marka, której znakiem firmowym są produkty najwyższej jakości, tworzone z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów.

Gres to niezwykle wytrzymały materiał, charakteryzujący się dużą wytrzymałością. Dzięki temu można z niego korzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu. Jego atutem jest także ogromny wybór wśród płytek ceramicznych gresowych. W naszej ofercie znajdziesz wyroby w praktycznie każdym kolorze. Liczba dostępnych wzorów sprawia, że można je dopasować do pozostałych elementów i stworzyć idealne połączenia.

Co według nas jest świetnym rozwiązaniem? Bez wątpienia płytki ceramiczne na podłogę, których właściwości gwarantują nienaruszalność ich struktury i wyglądu. Są one odporne zarówno na ścieranie, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Do wyboru są dostępne nie tylko tradycyjne modele, ale także te oryginalne i innowacyjne. Furorę na rynku zrobiły płytki przypominające wyglądem i strukturą naturalne drewno. W porównaniu do niego są jednak znacznie trwalsze. Ciekawym pomysłem jest też eksperymentowanie i niekonwencjonalne łączenie różnych modeli.

To jeszcze nie wszystko. Popularnością i uznaniem wśród klientów cieszą się płytki ze wzorem do łazienki, które dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Marka Valentino zadbała o ich niską nasiąkliwość oraz antypoślizgowość. Producent stworzył modele, dzięki którym łazienka nie musi być tylko miejscem do zaspokajania podstawowych potrzeb, ale także pomieszczeniem przeznaczonym do miłego spędzania czasu. Taki efekt sprawić ma właśnie ładne wykończenie płytkami znajdującymi się w naszej ofercie.

Podsumowując, jeżeli szukasz odpowiednich produktów do swojego mieszkania lub domu, płytki Valentino to najlepszy wybór. Potwierdzeniem tej tezy  jest znaczne grono klientów, którzy zdecydowali się na tę ofertę i do tej pory cieszą się pięknym wyglądem pomieszczeń. Ty też masz szansę trafić do tej grupy, więc nie czekaj i zrób zakupy w naszym sklepie!

Valentino - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!