Adres strony internetowej: www.trend-group.com

Kraj: Włochy

O produkcie

TrSłowo „TREND” wskazuje kierunek, w którym zmierza zmiana. To wymaga pewnej pasji, aby być na czele. Od momentu założenia firmy w 2000 r. Grupa TREND zyskała reputację prekursora badań rynku, nowych trendów i rozwoju produktów. Jako jeden z wiodących światowych producentów mozaiki ze szkła kolorowego, emalii weneckiej, tesserae ze złotymi liśćmi i inżynieryjnych powierzchni kamiennych, Grupa TREND wykazała się wyjątkową umiejętnością syntezy podstawowych zasad włoskiej tradycji z dynamiczną kreatywnością najbardziej znanych projektantów, architektów i artyści.

Grupa skorzystała z tej możliwości na całym świecie, umiejętnie łącząc dziewiętnastowieczną alchemię swojego pieca Orsoni Venezia 1888 w Wenecji z innowacjami XXI wieku w inżynieryjnym zakładzie produkcyjnym aglomeratów w Sebring na Florydzie. Dysponując zakładami produkcyjnymi i montażowymi na czterech kontynentach oraz działaniami w ponad pięćdziesięciu krajach, TREND dystrybuuje obecnie ponad 1,5 miliona metrów kwadratowych szklanej mozaiki szklanej i 800 000 metrów kwadratowych powierzchni aglomeratów rocznie.

Kierownictwo Grupy TREND dokładało starań, aby duszę handlową firmy kształtowało głębokie zaangażowanie w ochronę środowiska i wpływy kulturowe. Firma działała chętnie i agresywnie, aby zmniejszyć wpływ swoich procesów i produktów na środowisko. Produkcja ma na celu zużywanie mniejszej ilości surowców i zasobów energetycznych, recykling w inny sposób zmarnowanych materiałów oraz zwiększenie naturalnej trwałości jej wynalazczych zastosowań.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!