Adres strony internetowej: www.florim.com/en/rex/

Kraj: Włochy

O produkcie

REX Ceramiche – włoska marka będąca częścią firmy Florim Ceramiche istniejącej od ponad 50 lat. Czerpie inspiracje z naturalnych materiałów takich jak skóra, marmur, drewno oraz kamień. Idealne połączenie odmiennych materiałów zastosowane na podłodze i ścianie pozwala odnaleźć oraz wydobyć codzienne piękno w nowoczesnym stylu.

Duże eleganckie płytki marki REX Ceramiche o preferowanym motywie z powodzeniem nadają się zarówno do zastosowania w pomieszczeniach narażonych na wilgotność tj. w łazienkach, jak i w salonie czy sypialni. Odpowiednio zastosowana technologia produkcyjna połączona z nieustannymi badaniami umożliwiła stworzenie odpornych i wytrzymałych płytek.

Wybór producenta REX Ceramiche gwarantuje podkreślenie walorów estetycznych wszystkich pomieszczeń. W naszym salonie znajdziesz od tego producenta między innymi płytki wielkoformatowe, drewnopodobne czy nawiązujące do kamienia.

Rex Ceramiche - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!