Adres strony internetowej: www.pavigres.com

Kraj: Portugalia

O produkcie

Pavigrés Cerâmicas SA jest wynikiem połączenia Pavigrés, Grespor i Cerev, które powstały odpowiednio w 1978 r., 1988 r. I 1991 r. Połączenie nastąpiło w 2004 r.

Nadal jesteśmy całkowicie prywatną firmą, zatrudniającą 600 pracowników, która jest obecnie prowadzona przez drugie pokolenie menedżerów, którzy koncentrują się na dostosowaniu firmy do rzeczywistości XXI wieku, do rynku, z którym mamy dziś do czynienia, z trudnościami ekonomicznymi na tym samym z drugiej strony wyzwania technologiczne, środowiskowe i normatywne.

Polityka i decyzje firmy zawsze opierały się na dwóch podstawowych zasadach: naszej kulturze, która nas definiuje i wynika z zasad, które zawsze kierowały firmą oraz z doświadczeń, które przechodzimy od 1978 roku, a z drugiej strony fakt, że jesteśmy firmą, która zawsze była skierowana na bardzo szeroki rynek eksportowy. Nasz eksport, który obecnie stanowi średnio 94% naszej działalności, dystrybuowany na prawie 85 różnych rynkach, zmusza Pavigrés do ciągłego koncentrowania się na poszerzaniu asortymentu, zgodnie z potrzebami i życzeniami klientów.

W tym kontekście dzielimy naszą działalność również na rynek projektowy, dla którego nasz zakres techniczny, a zwłaszcza koncepcja Pavigrés 21 są istotnymi elementami, oraz rynek dystrybucji, dla którego asortyment kamionki mieszkaniowej i dekoracyjnej jest bardzo ważny.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!