Adres strony internetowej: www.originepietra.it

Kraj: Włochy

O produkcie

ORIGINEPIETRA to nowoczesna firma, która oferuje naturalne i ekologiczne ceramiczne pokrycia ścienne i podłogowe, które można dostosować do każdego stylu, od rustykalnego do nowoczesnego, przy jednoczesnym wzbogaceniu przestrzeni architektonicznych o oryginalną estetykę w pełnej zgodności z najsurowszymi standardami narzucone przez bioarchitekturę.

Nasze kolekcje nawiązują zarówno do kamienia naturalnego jak i do kamienia odtworzonego, łupków, kwarcytu, porfiru, Luserna, marmuru, granitu i trawertynu. Idealnie nadają się jako okładziny zewnętrzne i wewnętrzne. ORIGINEPIETRA kataloguje kamienie z całego świata.

Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu przez ponad 20 lat badań nad materiałami kamiennymi, ORIGINEPIETRA jest dziś idealnym partnerem, w którym można znaleźć kamień idealny dla twojego projektu, niezależnie od tego, czy jest to kamień naturalny urodzony w głębi ziemi, czy kamień technologiczny o współczesnym duchu czy kamień przebudowany ekologicznie.

Te cechy, uznane i docenione przez planistów, architektów i projektantów, znajdują w asortymencie kamiennych pokryć i podłóg marki ORIGINEPIETRA innowacyjny wyraz, stworzony poprzez procesy produkcyjne i zaawansowaną kontrolę jakości, gwarantując jednocześnie konkurencyjne ceny na rynku krajowym i krajowym międzynarodowy.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!