Adres strony internetowej: www.nowa-gala.com.pl

Kraj: Polska

O produkcie

Polska marka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży płytek gresowych znajdujących zastosowanie zarówno na zewnątrz i wewnątrz budynków, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Przemyślana i dobrze zaprojektowana oferta produktowa doskonale odnajduje się w wymagającym segmencie sprzedaży inwestycyjnej.

Zdobywa uznanie licznej grupy architektów i projektantów, czyniąc z firmy lidera sektora.
Szeroki wybór formatów, kolorów, typologii oraz rodzajów powierzchni stanowi o atrakcyjności i kompletności oferty produktowej Ceramiki Nowa Gala. Dopracowana dla wymagającego klienta inwestycyjnego oferta doskonale sprawdza się również w zastosowaniach prywatnych inwestorów, dając praktycznie nieograniczone możliwości w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów.


Kolekcje, które cieszą się w naszym sklepie największą popularnością to: Mirador, Neutro, Vario, Ebro, Quarzite.

Nowa Gala - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!