...
loader image

Producent New Form

Strona internetowa: www.newform.it

Kraj: Włochy

Najlepszy włoski producent armatury łazienkowej

Osoby ceniące sobie klasyczne włoskie piękno i nietuzinkową stylistykę, chętnie sięgają po produkty marki New Form, pochodzącej właśnie ze słonecznej Italii. Bliskość doskonałych dzieł sztuki i zamiłowanie piękna nie pozostaje bez wpływu na produkowaną przez nich doskonałej klasy i jakości, ekskluzywnej armatury łazienkowej. W bogatej ofercie nie brakuje prawdziwych perełek.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Bateria łazienkowa z prysznicem bez zarzutu

Poza doskonałą jakością wykonania i trwałością na lata producent armatury łazienkowej oferuje nietuzinkowe wzornictwo oraz oryginalną kolorystykę. Wśród propozycji można znaleźć baterie umywalkowe nowoczesne w klasycznych kolorach: srebrnym oraz złotym, ale również nieco ciekawsze: białe oraz czarne. Zwłaszcza dwie ostatnie kolekcje doskonale sprawdzają się w urządzanych w minimalistycznym stylu łazienkach, bez względu na ich wielkość czy sposób zaaranżowania przestrzeni.

Bateria łazienkowa z prysznicem – piękna i funkcjonalna

Po włoskim producencie armatury łazienkowej można spodziewać się nie tylko perfekcyjnej, nowoczesnej stylistyki, ale również czysto praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Bateria łazienkowa z prysznicem to bardzo włoskie w wyrazie i stylistyce i jednocześnie bardzo eleganckie baterie. Ich uroda jest ponadczasowa i uniwersalna, co pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza, niezależnie od rodzaju zabudowy.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl