Adres strony internetowej: www.newform.it

Kraj: Włochy

Najlepszy włoski producent armatury łazienkowej

Osoby ceniące sobie klasyczne włoskie piękno i nietuzinkową stylistykę, chętnie sięgają po produkty marki New Form, pochodzącej właśnie ze słonecznej Italii. Bliskość doskonałych dzieł sztuki i zamiłowanie piękna nie pozostaje bez wpływu na produkowaną przez nich doskonałej klasy i jakości, ekskluzywnej armatury łazienkowej. W bogatej ofercie nie brakuje prawdziwych perełek.

Bateria łazienkowa z prysznicem bez zarzutu

Poza doskonałą jakością wykonania i trwałością na lata producent armatury łazienkowej oferuje nietuzinkowe wzornictwo oraz oryginalną kolorystykę. Wśród propozycji można znaleźć baterie umywalkowe nowoczesne w klasycznych kolorach: srebrnym oraz złotym, ale również nieco ciekawsze: białe oraz czarne. Zwłaszcza dwie ostatnie kolekcje doskonale sprawdzają się w urządzanych w minimalistycznym stylu łazienkach, bez względu na ich wielkość czy sposób zaaranżowania przestrzeni.

Bateria łazienkowa z prysznicem – piękna i funkcjonalna

Po włoskim producencie armatury łazienkowej można spodziewać się nie tylko perfekcyjnej, nowoczesnej stylistyki, ale również czysto praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Bateria łazienkowa z prysznicem to bardzo włoskie w wyrazie i stylistyce i jednocześnie bardzo eleganckie baterie. Ich uroda jest ponadczasowa i uniwersalna, co pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza, niezależnie od rodzaju zabudowy.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!