Adres strony internetowej: www.tubadzin.pl/monolith

Kraj: Polska

Jeżeli zastanawiasz się, jak wykończyć wnętrza pomieszczeń w swoim domu, z pomocą przychodzą płytki Tubądzin Monolith. Zostały one wyprodukowane przez jednego z największych polskich producentów, który działa na rynku od 1983 roku. Jego wizytówka to wysoka jakość wykonania oraz różnorodna gama wzorów, dzięki czemu zawartość oferty jest przebogata.

Co w niej znajdziemy? Przede wszystkim płytki ceramiczne. Marmur — czyli materiał, z którego zostały wykonane — cechuje duża wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, takie jak uszkodzenia mechaniczne, wsiąkanie wody czy ścieranie. Wrażenia wizualne również są bez zarzutu, gdyż można zaaranżować pomieszczenia nawet w zupełnie oryginalnym i ekstrawaganckim stylu. Przygotowane kolekcje wysyłają jasny znak — nie istnieją żadne limity w kwestii aranżacji wnętrz.

Poszerzanie granic w stylistyce poszczególnych kolekcji to ogromny sukces marki Tubądzin. Płytki czarny marmur podbiły serca wielu klientów swoją niebanalną prezencją. Mowa tu nie tylko o kolorach, ale także o wzorach, kształtach i wymiarach. Dzięki temu otworzono przed nami drzwi do szerokiej gamy możliwości kompozycyjnych, w których bez obaw można popuścić wodze fantazji.

Następną wartą polecenia propozycją są płytki łazienkowe Tubądzin. Aranżacje tego producenta przekraczają najśmielsze oczekiwania, ponieważ są oryginalne i zjawiskowe. Uwagę przyciągają kolekcje mające na celu między innymi stworzenie eleganckiej łazienki w odcieniach szarości lub pomieszczenie z dominacją drapieżnej zielonej barwy. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe, staje się rzeczywistością.

Poszukując odpowiednich płytek do swojego domu, postaw na wyroby tego producenta. Zachwycą Cię one swoim zjawiskowym wyglądem. Nie będziesz też musiał obawiać się o ich wytrzymałość i jakość wykonania. Nic więc dziwnego, że w naszym sklepie znajdziesz właśnie taką ofertę. Masz niepowtarzalną szansę na stworzenie wymarzonych wnętrz, co potwierdzi szerokie grono uszczęśliwionych klientów. Ty też możesz zaraz stać się jednym z nich!

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!