Adres strony internetowej: www.leonardoceramica.com

Kraj: Włochy

O produkcie

LEONARDO weszło w skład grupy COOPERATIVA CERAMICA D’IMOLA W 1993 ROKU. Hasło, które przyświeca od początku istnienia zakładu produkcyjnego, to „spoglądać w przyszłość, by odkryć nowego, kreatywnego ducha i wykorzystać go zarówno teraz, jak i w przyszłości”.

Inspiracja pochodzi od jednego z najświatlejszych okresów Renensansu, w którym żył Leonardo Da Vinci, geniusz uznany na całym świecie, potrafiący odnaleźć równowagę między sztuka i nauką, w przestrzeni jednej i drugiej poruszając się perfekcyjnie.

Kolekcje Leonardo odzwierciedlają tę awangardową tendencję i zachowują doskonałą harmonię między sztuką i technologią. Baczna obserwacja najnowszych trendów, ciągłe badanie i rozwój doprowadziła do opracowania posadzek i okładzin, przemawiających do tych, którzy oczekują ewolucji ceramiki w kierunku high-tech.

Kolekcje, które cieszą się w naszym sklepie największą popularnością to przede wszystkim: Ashima, Endless, Factory, Icon, Iki oraz Moon.

Leonardo - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!