Adres strony internetowej: www.ceramichelea.it

Kraj: Włochy

O produkcie

LEA to włoski producent luksusowych płytek ceramicznych oraz gresów podłogowych, który jest już na rynku od ponad 30 lat. Przez ten czas marka wyrobiła sobie renomę, nie tylko Włosi, ale też mieszkańcy innych krajów docenili ich produkty. Nic w tym dziwnego to doskonałe połączenie technologii z eleganckim, ale fantazyjnym projektem.

Płytki, które znajdziesz w ofercie LEA Ceramiche, sprawdzą się w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność, tj. łazienki czy baseny. Oczywiście, płytki tego producenta nie tylko są doskonałym wyborem w tych dwóch pomieszczeniach – ze względu na wysoką odporność na ścieranie warto je wykorzystać w kuchni, salonie lub lokalach użytkowych. Bez problemu wykończysz nimi podłogi, jak i ściany, zarówno te w wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Stawiając na firmę LEA Ceramiche, zyskujesz płytki, które wzbogacą każdy projekt, podkreślając walory pomieszczenia.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!