Adres strony internetowej: www.lafaenzaceramica.com

Kraj: Włochy

O produkcie

LA FAENZA to marka grupy Cooperativa Ceramica d’Imola, która produkuje ceramikę do przestrzeni publicznych i mieszkalnych. Oferowane posadzki i okładziny są efektem wykorzystania najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznologicznych. Marka La Faenza powstała dzięki postaci Carlo Zauli, rzeźbiarza, który nadał kreatywnego rytmu ceramice z Faenzy. Autorzy kolekcji śledzą najbardziej współczesne trendy: płytki w technologii bicottura, monocottura, gres porcelanowy szkliwiony oraz barwiony w masie, opowiadając historię marki, która rozwinęła się, wyznaczając kierunek całej branży wyposażenia wnętrz.

Kolekcje, które cieszą się u nas w salonie największą popularnością to: Caracalla, Ego, Legno, Metallo, Neoclassica, Studio, Trex3.

La Faenza - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!