...
loader image

Producent Kaldewei

Strona internetowa: www.kaldewei.pl

Kraj: Niemcy

Królewskie wanny wolnostojące prosto od Kaldewei

Miarą luksusu jest poczucie, że jest się we właściwym czasie i miejscu. W łazience powinniśmy móc w pełni odpocząć w jak najlepszych warunkach, w otoczeniu harmonii i w dobrym nastroju. Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak kąpiel w dużej wannie wolnostojącej, w której poczujesz się jak członek rodziny królewskiej.

Duże wanny wolnostojące potrzebują odpowiedniej oprawy

Najlepszym sposobem na wykorzystanie w pełni sporej przestrzeni łazienki w nowoczesnym budownictwie, jest zapewnienie sobie najlepszego wyposażenia. Nowoczesna wanna wolnostojąca jest stylowa, elegancka, niepowtarzalna, oryginalna i zapewniająca doskonałe wrażenia z kąpieli. Duże wanny wolnostojące powinny zajmować centralne miejsce pomieszczenia, przydając mu splendoru i nieco stylowej, historycznej naleciałości w dobrym guście. Odtąd łazienka będzie miejscem, które pokochasz z całego serca.

Luksusowe wanny stojące w każdym domu

Luksus niejedno ma imię, jednak w przypadku nowoczesnych wanien wolnostojących Kaldewei mierzony jest… wyposażeniem łazienki. Prostokątne czy owalne – wszystkie luksusowe wanny wolnostojące zapewnią niepowtarzalne wrażenia z kąpieli. Widok takich modeli to również uczta dla oczu. W mniejszych łazienkach, o ograniczonych możliwościach aranżacyjnych, doskonale sprawdzą się propozycje przyściennych wanien wolnostojących.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    +32 202 11 22
    plytki@dagma.pl