Adres strony internetowej: www.kaldewei.pl

Kraj: Niemcy

Kaldewei - polecane produkty

Pytanie o produkt

Królewskie wanny wolnostojące prosto od Kaldewei

Miarą luksusu jest poczucie, że jest się we właściwym czasie i miejscu. W łazience powinniśmy móc w pełni odpocząć w jak najlepszych warunkach, w otoczeniu harmonii i w dobrym nastroju. Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak kąpiel w dużej wannie wolnostojącej, w której poczujesz się jak członek rodziny królewskiej.

Duże wanny wolnostojące potrzebują odpowiedniej oprawy

Najlepszym sposobem na wykorzystanie w pełni sporej przestrzeni łazienki w nowoczesnym budownictwie, jest zapewnienie sobie najlepszego wyposażenia. Nowoczesna wanna wolnostojąca jest stylowa, elegancka, niepowtarzalna, oryginalna i zapewniająca doskonałe wrażenia z kąpieli. Duże wanny wolnostojące powinny zajmować centralne miejsce pomieszczenia, przydając mu splendoru i nieco stylowej, historycznej naleciałości w dobrym guście. Odtąd łazienka będzie miejscem, które pokochasz z całego serca.

Luksusowe wanny stojące w każdym domu

Luksus niejedno ma imię, jednak w przypadku nowoczesnych wanien wolnostojących Kaldewei mierzony jest… wyposażeniem łazienki. Prostokątne czy owalne – wszystkie luksusowe wanny wolnostojące zapewnią niepowtarzalne wrażenia z kąpieli. Widok takich modeli to również uczta dla oczu. W mniejszych łazienkach, o ograniczonych możliwościach aranżacyjnych, doskonale sprawdzą się propozycje przyściennych wanien wolnostojących.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!