...
loader image

Producent Huppe

Strona internetowa: www.hueppe.com

Kraj: Niemcy

Nowoczesne kabiny prysznicowe od najlepszych producentów

W ofercie prezentujemy jednego z czołowych europejskich producentów kabin prysznicowych i jednocześnie pierwszego w Niemczech producenta nowoczesnych kabin natryskowych. Elegancki design, komfort oraz niesamowita wygoda – właśnie tak powinny być dzisiejsze łazienki. Przedstawiamy najlepsze luksusowe kabiny prysznicowe marki Hueppe.

Wolnostojąca kabina prysznicowa to smak wygody

W większych łazienkach doskonale sprawdzają się wolnostojące kabiny prysznicowe, stanowiące dominantę wnętrza. Stylowe, dobrane kolorystycznie baterie do luksusowych kabin prysznicowych nadadzą łazience niepowtarzalnego uroku i atmosfery. Nastrój, jaki dzięki nim zapanuje w Twojej łazience, sprawi, że będziesz chciał spędzać w niej każdą wolną chwilę. W ofercie znajdziesz najciekawsze propozycje pochodzące od firmy Hueppe.

 

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Narożne kabiny prysznicowe do mniejszych łazienek

Do nieco mniejszych powierzchni najlepiej nadadzą się kabiny prysznicowe narożne z brodzikiem, zapewniające optymalne zagospodarowanie dowolnej przestrzeni. Umieszczone w kącie sprawią, że reszta pomieszczenia zostanie sprytnie umeblowana pozostałą armaturą łazienkową. Nie zmieni to jednak faktu, że elegancka kabina prysznicowa będzie prawdziwą dekoracją nowoczesnej łazienki.

Praktyczny zestaw kabin prysznicowych z brodzikiem

Aby cieszyć oczy jednorodnością stylistyczną łazienki, warto wybierać praktyczne i eleganckie zestawy kabiny prysznicowej z brodzikiem. Całość założenia jest wtedy idealnie ze sobą zgrana, dzięki czemu łatwiej jest ów element wpasować do koncepcji aranżacji wnętrza. W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty pochodzące z aż czterech różnorodnych kolekcji.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl