Adres strony internetowej: www.hueppe.com

Kraj: Niemcy

HÜPPE - polecane kolekcje

Nowoczesne kabiny prysznicowe od najlepszych producentów

W ofercie prezentujemy jednego z czołowych europejskich producentów kabin prysznicowych i jednocześnie pierwszego w Niemczech producenta nowoczesnych kabin natryskowych. Elegancki design, komfort oraz niesamowita wygoda – właśnie tak powinny być dzisiejsze łazienki. Przedstawiamy najlepsze luksusowe kabiny prysznicowe marki Hueppe.

Wolnostojąca kabina prysznicowa to smak wygody

W większych łazienkach doskonale sprawdzają się wolnostojące kabiny prysznicowe, stanowiące dominantę wnętrza. Stylowe, dobrane kolorystycznie baterie do luksusowych kabin prysznicowych nadadzą łazience niepowtarzalnego uroku i atmosfery. Nastrój, jaki dzięki nim zapanuje w Twojej łazience, sprawi, że będziesz chciał spędzać w niej każdą wolną chwilę. W ofercie znajdziesz najciekawsze propozycje pochodzące od firmy Hueppe.

Narożne kabiny prysznicowe do mniejszych łazienek

Do nieco mniejszych powierzchni najlepiej nadadzą się kabiny prysznicowe narożne z brodzikiem, zapewniające optymalne zagospodarowanie dowolnej przestrzeni. Umieszczone w kącie sprawią, że reszta pomieszczenia zostanie sprytnie umeblowana pozostałą armaturą łazienkową. Nie zmieni to jednak faktu, że elegancka kabina prysznicowa będzie prawdziwą dekoracją nowoczesnej łazienki.

Praktyczny zestaw kabin prysznicowych z brodzikiem

Aby cieszyć oczy jednorodnością stylistyczną łazienki, warto wybierać praktyczne i eleganckie zestawy kabiny prysznicowej z brodzikiem. Całość założenia jest wtedy idealnie ze sobą zgrana, dzięki czemu łatwiej jest ów element wpasować do koncepcji aranżacji wnętrza. W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty pochodzące z aż czterech różnorodnych kolekcji.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!