...
loader image

Producent Hatria

Strona internetowa: www.hatria.com

Kraj: Włochy

Najpiękniejsza włoska stylistyka

Nie bez powodu do nowoczesnych łazienek wybierane są stylizowane, eleganckie, pochodzące prosto z Włoch elementy wyposażenia. Włosi, jak Hatria, słyną z delikatnych, wysmakowanych linii oraz elegancji, pasującej do każdego wnętrza. Wybierz stylowe wyposażenie i ciesz się królewskimi widokami – codziennie.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Najmodniejsze modele umywalek wolnostojących nablatowych

Nowoczesny design kocha estetyczne i minimalistyczne rozwiązania, w które doskonale wpisuje się biała umywalka nablatowa. Kwadratowa czy owalna – każda wersja sprawi, że nawet niewielkich rozmiarów łazienka będzie sprawiała wrażenie obszerniejszej i przestronniejszej. Umywalka wolnostojąca nablatowa doskonale współgra z innymi elementami wyposażenia łazienki, jeśli są w podobnej stylistyce. Idealnym pomysłem na doskonałe, skromne, a jednocześnie robiące wrażenie wnętrze jest zachowanie jednorodności stylistycznej. Dzięki szerokiej ofercie umywalek wolnostojących nablatowych możliwe jest dopasowanie ich do bidetu czy podwieszanego sedesu.

Elegancki bidet wolnostojący

Każda elegancka łazienka jest dzisiaj wyposażona nie tylko w sedes o ciekawym kształcie, ale również w bidet wolnostojący. Wygoda, komfort oraz nowoczesność w klasycznym wydaniu – właśnie w ten sposób najlepiej prezentują się łazienkowe zestawy Hatria bidet wolnostojący w kolorze białym wraz z białą WC miską podwieszaną. Takie łazienkowe zestawienie jest nie tylko estetyczne, ale i bardzo łatwe do utrzymania w sterylnej czystości.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl