Adres strony internetowej: www.florim.com/en/floorgres

Kraj: Włochy

O produkcie

Floor Gres jest jedną z pięciu fabryk składających się na słynną grupę Florim Ceramiche. Płytki Floor Gres od lat wyznaczają trendy pośród światowych producentów płytek gresowych. Jako jedno z pierwszych wprowadzili do szerokiej oferty gresy wielkoformatowe, obecnie będąc jednym z ich największych producentów i produkując je dla wielu innych mniejszych marek. Firma DAGMA od ponad 20 lat jest głównym importerem płytek Floor Gres do Polski, zachowując wyłączność na ich dystrybucję na lokalnym rynku.

Marka wykorzystuje najnowocześniejsze, pionierskie technologie rozwijane przez grupę Florim, od lat oferując wielkoformatowe płytki Magnum o grubości 6 mm i maksymalnym formacie 160x320cm. Kolekcje płytek Floor Gres na naszej stronie są podzielone ze względu na ich wzór, np. płytki wielkoformatowe, nawiązujące do kamienia, do marmuru itd.

W salonie Dagma Płytki Łazienki w Katowicach dostępne są wszystkie kolekcje Floor Gres, a więc Airtech, B&W Marble (Black & White Marble), Buildtech 2.0, Chromtech 1.0, Floortech, Flowtech, Greentech, Industrial, Rawtech, Stontech 4.0, Styltech oraz będący w ofercie od wielu lat, Walks 1.0.

Floor Gres - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!