...
loader image

Producent Etrusca

Strona internetowa: www.etrusca.it

Kraj: Niemcy

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Etrusca to jeden z najlepszych producentów zajmujących się szeroko pojętymi akcesoriami łazienkowymi. Różnorodna oferta oraz skrupulatność w stosunku do nawet najmniejszych szczegółów docenia szerokie grono zadowolonych klientów. Do jego najbardziej popularnych wyrobów należy armatura łazienkowa retro. To wręcz niewiarygodne połączenie klasyki z nowoczesnością. Pod względem wizualnym można przenieść się w dawne czasy, aczkolwiek jakość wykonania przekracza najśmielsze oczekiwania. Etrusca jest marką postępową i przy tworzeniu produktów w stylu retro potrafi zastosować najnowsze technologie. To jeszcze nie koniec naszych propozycji. Dla wszystkich ceniących wygodę rekomendujemy baterie łazienkowe umywalkowe. Dla wielu stały się one obowiązkowym wyposażeniem łazienki i cechują się prostotą, a co za tym idzie, nie sprawiają żadnych trudności w użytkowaniu. Ponadto pomagają w procesie oszczędzania wody, dzięki swojej nadzwyczajnej funkcjonalności. Producent zadbał o niekonwencjonalny design, więc nie musisz obawiać się, że nuda zajrzy do twojego domu. Co więcej, bateria umywalkowa do łazienki nie musi być tylko sprawnym urządzeniem, ale również atrakcyjnym elementem wyposażenia pod względem wizualnym. Aranżowanie wnętrz to trudne zadanie, wymagające wiedzy oraz tak zwanego czucia tematu. Wiadomo jednak, że nie każdy jest ekspertem w tej dziedzinie, dlatego specjaliści marki Etrusca stworzyli baterie umywalkowe pasujące do wielu stylów. Są one z jednej strony uniwersalne, ale z drugiej jedyne w swoim rodzaju. Jak sam widzisz — niemiecka armatura łazienkowa posiada wszystko, czego potrzebujesz. Potwierdzeniem tego stwierdzenia są klienci, którzy po postawieniu na produkty będące w ofercie naszej firmy, nie żałowali swojego wyboru, a nawet polecali go znajomym. Dołączenie do tej zadowolonej grupy jest bardzo proste — zrób zakupy w naszym sklepie! Jesteśmy pewni, że Ty także będziesz usatysfakcjonowany, a twoja łazienka stanie się wizytówką całego domu.
 
Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl
Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl