Adres strony internetowej: www.etruriadesign.it

Kraj: Włochy

O produkcie

ETRURIA oferuje niezwykle bogatą i wszechstronną gamę trójwymiarowych powłok, w szerokim wyborze kolorów, formatów i linii graficznych opracowanych na podstawie dwóch różnych koncepcji dekoracyjnych: bardziej rygorystycznej i wyraźnej z kolekcji Victoria w przeciwieństwie do kolekcji Art Deco, w której znajduje się centralna pewna reinterpretacja retro dekoratywizmu. Aby spełnić potrzeby projektowe, firma ETRURIA opracowała HEX, kolekcję, która czerpie doświadczenie z materiałów podłogowych z płytek cementowych i niszczy je, a następnie rekontekstualizuje w obecnej sytuacji.

Podłoga nie jest już tylko miejscem przejścia, ale przestrzenią do umeblowania i charakteru, która może łączyć kreatywność projektowania z doskonałą jakością materiału, takiego jak kamionka porcelanowa na całe ciało. Z biegiem lat projekt ETRURIA przywrócił blask symbolicznym powierzchniom XX wieku, przenosząc swoje możliwości wyposażenia na współczesny projekt wnętrz. Emocjonalna i materialna ścieżka, która zakończyła się opracowaniem linii mebli łazienkowych, które idealnie integrują się z podłogami i ścianami designerskimi.

Etruria - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!