Adres strony internetowej: www.duravit.pl

Kraj: Niemcy

Duravit to marka, której tradycja trwa już ponad dwieście lat. Z biegiem czasu stopniowo rozwijała swoją działalność i asortyment. Aktualnie to jedna z najpopularniejszych firm zajmujących się armaturą łazienkową. O jakość wykonywanych wyrobów dba obecnie ponad pięć i pół tysiąca pracowników. Ponadto Duravit kładzie ogromny nacisk na ochronę środowiska, poprzez stosowanie najnowocześniejszych technologii. Wykorzystują one zasoby naturalne w jak najmniejszym stopniu, co bez wątpienia zasługuje na uznanie.

Klienci doceniają także bogatą ofertę firmy Duravit. Miska WC wisząca stała się hitem. Nigdy wcześniej żaden produkt łazienkowy nie był aż tak wygodny w użytkowaniu. Bez kłopotu można dbać także o higienę, która jak wiadomo, powinna być priorytetem w tego typu miejscach. Bardzo cenionym elementem jest bogata gama kolorów, wzorów i rozmiarów do wyboru, ale także kształtów. Możemy je właśnie wybierać w takich produktach jak miska WC wisząca. Kwadratowa jej budowa przekonała wielu klientów do podjęcia ostatecznej decyzji o kupnie.

Inną ciekawą propozycją jest prostokątna umywalka nablatowa. Charakteryzuje się ona artystycznym designem, z którym możną tworzyć pasjonujące połączenia. Idealnie komponują się z pozostałymi meblami łazienkowymi. Jest także bardzo wygodna w użytkowaniu. Pełni więc rolę zarówno funkcjonalną, jak i dekoracyjną. Trudno wyobrazić sobie dom, w którym nie znajduje się umywalka nablatowa. Duravit mocno się do tego przyczynił.

Reasumując — jeżeli szukasz wysokiej klasy armatury łazienkowej, nie mogłeś trafić lepiej. W naszym sklepie posiadamy obszerne kolekcje produktów marki Duravit, które sprostają twoim oczekiwaniom i potrzebom. Niebanalne wizje w dużym stopniu wpływają na niesamowite aranżacje łazienek, zmieniających się w piękne pomieszczenie, zachwycające swoim niebanalnym wyglądem. Zresztą sam się o tym przekonaj, robiąc zakupy w naszym sklepie!

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!