Adres strony internetowej: www.axor-design.com

Kraj: Niemcy

Nowoczesna armatura łazienkowa to bardzo pożądany towar, ale niestety często trudno go zdobyć. Z tego powodu nasz sklep umieścił w swojej ofercie kolekcje niezawodnej marki Axor. Firma ta współpracuje z projektantami, których sława obiegła świat. Nic więc dziwnego, że udało się jej zbudować niesamowicie mocną pozycję na rynku, a jej klienci są co chwila zaskakiwani nowymi pomysłami i technologiami.

Zdajemy sobie sprawę z chęci odczuwania komfortu we własnym mieszkaniu lub domu, dlatego dobra armatura łazienkowa może okazać się niezbędna w osiągnięciu takiego stanu. Marka Axor przy tworzeniu własnych produktów korzysta z najnowszych technik. Uzyskiwany efekt przekracza wszelkie oczekiwania. Na wyżej wspomniany komfort w dużym stopniu wpływa pewność, że urządzenia są najwyższej jakości i nie trzeba ciągle ich wymieniać albo przeznaczać czasu i pieniędzy na ich naprawę. Niemiecka armatura łazienkowa charakteryzuje się niezawodnością i funkcjonalnością.

Do jej najważniejszych elementów należy bateria łazienkowa do umywalki. W naszym sklepie znajdziesz modele, które będą pasowały do wielu rodzajów łazienek. Niezależnie więc, jaki wolisz styl — nowoczesny, klasyczny czy designerski — i tak znajdziesz coś dla siebie i własnych potrzeb. Co więcej, możesz nawet doświadczyć tak zwanego kłopotu bogactwa, gdyż do wyboru masz mnóstwo opcji. Bateria łazienkowa to wbrew pozorom niezwykle ważny element. Z umywalki korzysta się dziennie po kilka razy. Znajdujące się na niej obiekty są więc stale na linii naszych oczu, które zasługują na trochę radości.

Wniosek jest jeden — marka Axor oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Niemiecka armatura łazienkowa nie dość, że może poszczycić się fantastycznymi designami, to jest jeszcze wykonana w sposób precyzyjny i dokładny. Producenci zadbali o dopracowanie najdrobniejszych szczegółów, a Ty możesz używać baterii, pryszniców i innych akcesoriów bez obaw o ich wysoką jakość. Dlatego nie trać więcej czasu i zrób zakupy w naszym sklepie!

AXOR - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!