Adres strony internetowej: www.appiani.it

Kraj: Włochy

Istnieją osoby, które nie wyobrażają sobie mieszkania bez efektownej, stylowej mozaiki. Istnieją również producenci, którzy doskonale rozumieją te potrzeby i wychodzą im naprzeciw. Jedną z takich firm jest bez wątpienia Appiani. To włoski producent płytek, którego kolekcje zdobyły uznanie nie tylko w kraju, ale również na terenie całej Europy. Nie ma w tym nic dziwnego – to włoskie płytki łazienkowe, które udowadniają, że mozaika nigdy się nie zestarzeje i z powodzeniem może być wykorzystywana również w nowoczesnych aranżacjach. Co więcej, nadaje im wówczas wyrazu i charakteru oraz pozwala stworzyć wyjątkowy klimat.

Co warto wiedzieć o włoskich płytkach tworzonych przez Appiani? Przede wszystkim, że jest to firma, która może poszczycić się wiekową tradycją, co w dzisiejszych czasach nie jest częstym zjawiskiem. Warto wiedzieć, że marka działa na rynku już od 1873 roku. Nie zawsze jednak profil jej działalności opierał się na płytkach mozaikowych do łazienki. Początkowo producent ten zajmował się bowiem produkcją płytek, fryz i cegiełek. Niemniej jednak staranność wykonania oraz jakość materiałów sprawiły, że te niezwykle eleganckie, a przy tym klimatyczne włoskie płytki łazienkowe, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością.

Wiedząc o tym zadbaliśmy o to, by płytki Appiani znalazły się również w naszym asortymencie. Nasza oferta to zarówno mozaika podłogowa, jak i płytki mozaika do łazienki, które można wykorzystać również na ścianach, obudowach wanny lub w celu wydzielenia pewnych stref w pomieszczeniu. Posiadamy w swoim asortymencie zarówno znane i cenione kolekcje, z których zasłynęła ta marka, jak i nowe propozycje dla osób poszukujących indywidualnych rozwiązań.

Jeśli więc zależy ci na tym, by w swoim mieszkaniu mieć włoskie płytki łazienkowe, a mozaika jest tym rodzajem płytek, który cię urzeka – koniecznie sprawdź naszą ofertę. Różnorodność rozmiarów płytek ceramicznych, ich wzorów oraz kolorów pozwoli ci znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. Zaś przystępne, atrakcyjne ceny z pewnością zachwycą.

Powrót
Appiani - Metrica

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!