...
loader image

Producent 41zero42

Strona internetowa: www.41zero42.com

Kraj: Włochy

41zero42

Jeśli szukają Państwo nietuzinkowych płytek wysokiej jakości do swojego prywatnego domu, czy też do budynku biznesowego lub użyteczności publicznej, serdecznie zachęcamy do rozważenia produktów firmy 41zero42. Ta uwielbiana przez architektów i projektantów wnętrz włoska marka zawdzięcza swoją wysoką pozycję na rynku nie tylko doskonałej jakości swoich produktów i wieloletniemu doświadczeniu, ale także (a może przede wszystkim) wizjonerskiemu, nieszablonowemu, kreatywnemu podejściu do projektów. Jako prekursor nowych trendów, często jest kopiowana przez innych producentów, którzy jednak nie są w stanie wiernie oddać jej nowatorskich pomysłów oraz znakomitej jakości. Warto więc sięgnąć wprost do źródła u zaufanej marki, zamiast ryzykować niesprawdzone podróbki.

Producent Płytek 41zero42

Producent płytek 41zero42 swoją nazwę wziął od kodu pocztowego miejscowości Fiorano Modenese, gdzie znajduje się ich siedziba. Jak sami twierdzą, prostota tej nazwy, identyfikującej miejsce ich przynależności, wyraża wszystkie wartości, które się z nią wiążą: twórczą przestrzeń, której celem jest doskonałość w ceramice, bogactwo pełnego wieloznaczności języka, z którego płyną twórcze inspiracje oraz nieocenione znaczenie badań i ich wyników dla rozwoju. W projektach tej włoskiej firmy elementy przemysłowe i rzemieślnicze, żywe i przygaszone kolory, minimalistyczne otoczenie i maksymalistyczne projekty mieszają się ze sobą. Pomimo swoich odmiennych charakterów, mnogość przeplatających się ze sobą motywów tworzy nowe, nieznane wcześniej style architektoniczne. Dyrektorzy kreatywni tej marki lubią być nazywani bajarzami lub anegdociarzami, gdyż, jak sami twierdzą, każdy z ich projektów ma za zadanie (oprócz zaspokojenia potrzeb użytkowych w danym budynku) opowiedzieć pewną historię, przekazać jakąś treść, wywołać pewną emocję, pobudzić ciekawość i wyobraźnię.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Dystrybutor płytek 41zero42

Dagma Płytki to dystrybutor 41zero42 na polskim rynku, możemy zaoferować Państwu niskie ceny i sprawną, profesjonalną obsługę klienta. Z przyjemnością informujemy, że nasi przedstawiciele handlowi odwiedzają fabryki, w których powstają płytki 41zero42, każdego tygodnia. Oznacza to nie tylko, że możemy osobiście poświadczyć o wysokiej jakości i starannym wykonaniu produktów, które do Państwa dostarczymy, ale również iż Państwa zamówienie zostanie zrealizowane szybko, sprawnie i bez dodatkowych pośredników, których udział mógłby spowodować opóźnienia lub inne niedogodności. Brak dodatkowych pośredników oznacza również lepszą i szybszą dostępność produktów ze wszystkich produkowanych aktualnie kolekcji, gdyż odbierając je bezpośrednio od producenta po zamówieniu przez klienta, nie musimy martwić się stanami magazynowymi.

Płytki 41zero42

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami i wybrania produktu, którego specyfika techniczna i wygląd całkowicie spełnią Państwa wymagania, a być może nawet przyniesie nowe natchnienie projektantowi wnętrz, zapewniając nowy charakter budowanemu lub remontowanemu przez Państwa właśnie budynkowi. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    +32 202 11 22
    plytki@dagma.pl