Adres strony internetowej: www.granitifiandre.com

Kraj: Włochy

O produkcie

Tradycja, wiedza i doświadczenie, które sięga ponad pół wieku, wyróżniają Fiandre na włoskim rynku płytek ceramicznych. Produktem flagowym producenta są płytki o dużym formacie 300×150 cm – Maximum Extralite. Charakteryzuje je nie tylko wysoka jakość i wyjątkowe parametry techniczne, ale też niepowtarzalne wzornictwo, które przyciąga uwagę. Wszystko to otrzymasz w atrakcyjnej cenie, o czym możesz samemu się przekonać, odwiedzając nasz salon płytek.

Od samego początku Fiandre budowało swoją pozycję jako producenta płytek, który słynie z łączenia innowacyjnych wizji i technologii. Jako pierwsza firma w branży uwierzyła w porcelanowe płytki, o wymiarze 20×20, które w latach 60. XX wieku wydawały się ciekawostką, która nie osiągnie sukcesu. Historia szybko pokazała, że stało się inaczej, płytki o tym wymiarze zyskały w zawrotnym tempie na popularności, a Fiandre odniosło zwycięstwo, umacniając tym samym swoją pozycję na rynku.

Graniti Fiandre - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!