Adres strony internetowej: www.ceramichepiemme.it

Kraj: Włochy

O produkcie

Ceramiche Piemme to włoski producent podłogowych oraz ściennych płytek ceramicznych. Firma ściśle współpracuje z domem mody Valentino – efektem wspólnej pracy są nietuzinkowe kolekcje płytek, które łączą w sobie elegancję i funkcjonalność. Wyróżnikiem kolekcji z fabryki Piemme jest przede wszystkim bogactwo płytek dekoracyjnych, które producent przygotował do każdej kolekcji.

Ceramiche Piemme to doskonały wybór nie tylko do łazienki, ale też do eleganckich przestrzenia salonu salonu, kuchni czy sypialni. Na naszej stronie znajdziesz m.in. kolekcje Nordic oraz Uniquestone. Koniecznie zapoznaj się również z ofertą płytek z kolekcji Valentino.

Ceramiche Piemme - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry naszej strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie którejś z kolekcji, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu pod numer 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl.

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, a fabrykę Piemme odwiedzamy co tydzień, więc na pewno Ci pomożemy!

Producent chwali się współpracą z uznanymi biurami projektowymi i architektami, z którymi współpracuje tworząc nowe kolekcje płytek. Należą do nich między innymi:

Dalziel & Pow

Niezależna agencja kreatywna z siedzibą w Londynie, wspierająca wizerunek najbardziej znanych marek w handlu detalicznym, rekreacji i usługach.

Benoy
Założona w 1947 roku, Benoy jest obecnie światowym specjalistą w dziedzinie projektowania działająca w 55 krajach.
Oprócz swojej siedziby w Londynie, jest obecna w Newark, Abu Dhabi, Bombaju, Kuala Lumpur, Singapurze, Pekinie, Szanghaju i Hong Kongu.

Gordon Guillaumier
Gordon Guillaumier urodził się na Malcie w 1966. W 1989 roku przeniósł się do Mediolanu w celu odbycia studiów wzornictwa przemysłowego i zarządzania projektami.

Pierre Charpin, 1
Pierre Charpin, urodzony w Saint-Mandé (Paryż) w 1962 roku, artysta tworzący od lat 90.

Ekologia
Ceramiche Piemme to firma z certyfikowanym systemem zarządzania zgodnym z normami UNI EN ISO 9001 i UNI EN ISO 14001. Od zawsze łączyła potrzeby technologiczne i produkcyjne z przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami w ciągłym poszukiwaniem produktu, który spełni oczekiwania klientów.