Floor Gres

Adres strony internetowej: www.florim.com/en/floorgres
Kraj: Włochy

Floor Gres to uznana na całym świecie marka, wchodząca w skład włoskiego koncernu Florim. Producent specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych płytek, które dodadzą szyku i elegancji każdemu wnętrzu. Płytki tej marki chętnie są wykorzystywane w domowym zaciszu, jak i biurowych wnętrzach. Przyciągający uwagę wygląd, a także wysoka jakość oraz wytrzymałość sprawiły, że architekci oraz projektanci wnętrz nie wyobrażają sobie pomieszczenia bez płytek Floor Gres.

Producent dba o środowisko naturalne, wykorzystując jedynie naturalne wyroby ceramiczne. Materiały są odporne na uszkodzenia oraz na ścieranie, a także dzięki temu, że są mrozoodporne, mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.