Floor Gres

Adres strony internetowej: www.florim.com/en/floorgres
Kraj: Włochy

Fabryka Floor Gres jest jedną z pięciu fabryk składających się na słynną grupę Florim Ceramiche. Płytki Floor Gres od lat wyznaczają trendy pośród światowych producentów płytek gresowych. Jako jedno z pierwszych wprowadzili do szerokiej oferty gresy wielkoformatowe, obecnie będąc jednym z ich największych producentów i produkując je dla wielu innych mniejszych marek. Firma DAGMA od ponad 20 lat jest głównym importerem płytek Floor Gres do Polski, zachowując wyłączność na ich dystrybucję na lokalnym rynku.

Marka wykorzystuje najnowocześniejsze, pionierskie technologie rozwijane przez grupę Florim, od lat oferując wielkoformatowe płytki Magnum o grubości 6 mm i maksymalnym formacie 160x320 cm. Kolekcje płytek Floor Gres na naszej stronie są podzielone ze względu na ich wzór, np. płytki wielkoformatowe, nawiązujące do kamienia, do marmuru itd. W salonie Dagma Płytki Łazienki w Katowicach dostępne są wszystkie kolekcje Floor Gres, a więc Airtech, B&W Marble (Black & White Marble), Buildtech 2.0, Chromtech 1.0, Floortech, Flowtech, Greentech, Industrial, Rawtech, Stontech 4.0, Styltech oraz będący w ofercie od wielu lat, Walks 1.0.

Jeżeli szukasz płytek marki Floor Gres (albo innej marki z grupy Florim) lub chciałbyś otrzymać już konkretną wycenę, skontaktuj się z nami telefonicznie 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z grupą Florim jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny na płytki  Floor Gres i z powodzeniem obsługujemy inwestycje w całym kraju.