Adres strony internetowej: www.florim.it
Kraj: Włochy

Ceramica Vogue to firma, która wymyśla, projektuje i wytwarza ceramikę najwyższej jakości - włoskie płytki, które są doceniane na całym świecie i są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Wybór jednego z naszych produktów oznacza wybór innowacji i procesów przemysłowych opartych na najnowocześniejszych technologiach.

Ceramica Vogue ugruntowała swoje miejsce na rynku płytek (pojedyncze wypalanie, podwójne wypalanie, gres porcelanowy, gres szkliwiony) dzięki szerokiej gamie produktów, które w pełni spełniają wymagania klientów. Wszystkie nasze projekty stanowią zrównoważoną mieszankę wyjątkowych surowców i innowacyjnych technik produkcji, aby zagwarantować wyjątkowy efekt końcowy z pełnym poszanowaniem otaczającego środowiska. Uważamy, że nacisk na estetykę i umiejętne wykorzystanie najbardziej rozwiniętych technologii jest podstawą do tworzenia produktów najwyższej jakości.

Włoska tradycja, kultura pracy, zaangażowanie w badania i innowacje, dbałość o szczegóły estetyczne: są to wartości, które nas wyróżniają i czynią Ceramica Vogue liderem na rynku międzynarodowym w produkcji gresu szkliwionego i mrozoodpornego białego gresu do podłóg i ścian.

Ogromna kolekcja włoskich płytek do każdego rodzaju projektu, oferująca najnowocześniejsze rozwiązania do układania płytek zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Płytki szkliwione, płytki całego ciała, płytki rektyfikowane i w dużych rozmiarach ... Ceramica Vogue, tylko płytki włoskie!

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Vogue, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!