Adres strony internetowej: www.ceramichepiemme.it/valentino/
Kraj: Włochy

Opierając się na ludziach, technologii i najnowocześniejszych procesach, staramy się potwierdzić naszą rolę jako firmy, która tworzy i dystrybuuje wyśmienite włoskie produkty, które wyróżniają się jakością, stylem, designem i mają na celu oferowanie innowacyjnych rozwiązań w warunki estetyczne i wzornicze, zgodne z poszanowaniem środowiska.

NIEZAWODNOŚĆ
Dzisiaj koncentrujemy się na dążeniu do optymalizacji poziomów usług, aby zapewnić sobie lojalność klientów, mając na względzie utrzymanie naszych obecnych relacji i ciągłe rozwijanie nowych.

TECHNOLOGIA
Nasze ciągłe działania badawczo-rozwojowe pozwalają nam stale poszerzać naszą wiedzę i polegać na zaawansowanych technologicznie metodach produkcji, które są zawsze najnowocześniejsze.

TRANSWERSALNOŚĆ
Zarówno w segmencie mieszkaniowym, jak i komercyjnym, nasza oferta produktów oferuje niedrogie rozwiązania projektowe na wszystkich poziomach rynku.

STABILNOŚĆ
Zwycięska koncepcja biznesowa ożywiła firmę, która rozwijała się wraz z upływem czasu, zarówno pod względem liczby, jak i wartości, oferując teraz stabilność i bezpieczeństwo klientom i interesariuszom.

NOWOCZESNOŚĆ
Szczególną uwagę przywiązujemy do najnowszych trendów stylistycznych, modowych i artystycznych dzięki naszej włoskiej kreatywności.

PRO-AKTYWNOŚĆ
Aby spełnić nasze pragnienie ewolucji, postanowiliśmy dokonać znacznych inwestycji w naszym obszarze produkcyjnym i dostosować nasze działania, aby zagwarantować zgodność z europejskimi standardami oszczędności energii.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Valentino, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!