Adres strony internetowej: www.unicomstarker.com
Kraj: Włochy

Unicomstarker od lat jest synonimem materiału ceramicznego najwyższej jakości. Wyrażenie grupy przemysłowej, wyróżniającej się filozofią łączącą silny dynamizm przedsiębiorczy i ciągłe poszukiwanie najbardziej zaawansowanych technologii produkcji, a także szczególną estetykę i stylową świadomość. Synergia umiejscawiająca Unicomstarker jako trendy na międzynarodowym rynku płytek ceramicznych.

Połączenie sukcesu, które z biegiem czasu ugruntowało markę unicomstarker jako kierownika i twórcy innowacyjnych produktów o dużej wartości projektowej, na których można czerpać w celu ulepszenia dowolnego rodzaju i skali architektury: technicznej lub dekoracyjnej, we / wy, publiczny i prywatny.

Ze względu na ciągłą dbałość o najnowsze trendy w aranżacji wnętrz i doskonały rozwój techniczny, produkty nadają się do każdego rodzaju architektury: budynków mieszkalnych lub komercyjnych, wnętrz i na zewnątrz.

Obecne logo zostało stylizowane zgodnie z kropkowaną fabułą inspirowaną ramionami gwiazdy, która historycznie scharakteryzowała i towarzyszyła nazwie handlowej firmy. Chociaż proporcje i koncepcyjność godła są nadal nienaruszone, nowa ikona opisuje współczesną i niezbędną gwiazdę, która wraz z dwoma nazwami unicom e starker, po raz pierwszy połączona i dobrze zidentyfikowana przez czarno-białe elementy graficzne, wzmacnia i wzmacnia zmieniona marka.

Unicomstarker Collection Book 2011 zawiera i ilustruje całą gamę produktów wprowadzających na rynek swój wizerunek z nową marką zaprojektowaną z myślą o świętowaniu osiągniętych dotychczas sukcesów i dążeniu do osiągnięcia celów biznesowych.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Unicom Starker, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!