Adres strony internetowej: www.trend-group.com/
Kraj: Włochy

Słowo „TREND” wskazuje kierunek, w którym zmierza zmiana. To wymaga pewnej pasji, aby być na czele. Od momentu założenia firmy w 2000 r. Grupa TREND zyskała reputację prekursora badań rynku, nowych trendów i rozwoju produktów. Jako jeden z wiodących światowych producentów mozaiki ze szkła kolorowego, emalii weneckiej, tesserae ze złotymi liśćmi i inżynieryjnych powierzchni kamiennych, Grupa TREND wykazała się wyjątkową umiejętnością syntezy podstawowych zasad włoskiej tradycji z dynamiczną kreatywnością najbardziej znanych projektantów, architektów i artyści.

Grupa skorzystała z tej możliwości na całym świecie, umiejętnie łącząc dziewiętnastowieczną alchemię swojego pieca Orsoni Venezia 1888 w Wenecji z innowacjami XXI wieku w inżynieryjnym zakładzie produkcyjnym aglomeratów w Sebring na Florydzie. Dysponując zakładami produkcyjnymi i montażowymi na czterech kontynentach oraz działaniami w ponad pięćdziesięciu krajach, TREND dystrybuuje obecnie ponad 1,5 miliona metrów kwadratowych szklanej mozaiki szklanej i 800 000 metrów kwadratowych powierzchni aglomeratów rocznie.

Kierownictwo Grupy TREND dokładało starań, aby duszę handlową firmy kształtowało głębokie zaangażowanie w ochronę środowiska i wpływy kulturowe. Firma działała chętnie i agresywnie, aby zmniejszyć wpływ swoich procesów i produktów na środowisko. Produkcja ma na celu zużywanie mniejszej ilości surowców i zasobów energetycznych, recykling w inny sposób zmarnowanych materiałów oraz zwiększenie naturalnej trwałości jej wynalazczych zastosowań.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Trend, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!