Adres strony internetowej: www.sichenia.it
Kraj: Włochy

Sichenia została założona na początku lat siedemdziesiątych i stale się rozwija jako producent podłóg i wykładzin z porcelany kamionkowej i umocniła swoją rolę w branży ceramicznej jako firma oferująca pełną ofertę.

Sichenia Gruppo Ceramiche, dzięki progresywnemu programowi inwestycyjnemu, stale poszerza swoje linie produktów, które obejmują porcelanowe podłogi kamionkowe do stosowania na zewnątrz i wewnątrz oraz pojedyncze powłoki ogniowe.

Organizacja produkcji, zainspirowana najwyższą wydajnością i uzyskana poprzez szerokie zastosowanie automatyzacji i ciągłe doskonalenie w dążeniu do jakości, w połączeniu z awangardowymi kryteriami estetycznymi, są głównymi czynnikami, które sprawiły, że produkty Sichenia odniosły sukces zarówno we Włoszech, jak i za granicą.

Jakość, niezawodność, innowacja i profesjonalizm to wytyczne, które mają wpływ na nasze projekty i które będą decydować o przyszłych wyborach naszej Firmy.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Sichenia, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!