Adres strony internetowej: www.florim.com/en/rex/
Kraj: Włochy

REX Ceramiche – włoska marka będąca częścią firmy Florim Ceramiche istniejącej od ponad 50 lat. Czerpie inspiracje z naturalnych materiałów takich jak skóra, marmur, drewno oraz kamień. Idealne połączenie odmiennych materiałów zastosowane na podłodze i ścianie pozwala odnaleźć oraz wydobyć codzienne piękno w nowoczesnym stylu.

Duże eleganckie płytki marki REX Ceramiche o preferowanym motywie z powodzeniem nadają się zarówno do zastosowania w pomieszczeniach narażonych na wilgotność tj. w łazienkach, jak i w salonie czy sypialni. Odpowiednio zastosowana technologia produkcyjna połączona z nieustannymi badaniami umożliwiła stworzenie odpornych i wytrzymałych płytek.

Wybór producenta REX Ceramiche gwarantuje podkreślenie walorów estetycznych wszystkich pomieszczeń. W naszym salonie znajdziesz od tego producenta między innymi płytki wielkoformatowe, drewnopodobne czy nawiązujące do kamienia.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.