Adres strony internetowej: www.porcelaingres.com
Kraj: Niemcy

Porcelaingres jest niemiecką firmą, posiadającą jedną z najnowocześniejszych fabryk produkujących wysokiej klasy płytki ceramiczne, które dodadzą luksusu każdemu wnętrzu.  

W 2003 roku w mieście Vetschau rozpoczęła pracę tworzenia płytek wewnętrznych oraz zewnętrznych, które charakteryzują się wysoką odpornością zarówno na głębokie ścieranie, jak i negatywne działanie warunków atmosferycznych.

Firma Porcelaingres swoja działalność opiera przede wszystkim o produkcję z naturalnych materiałów takich jak glina, kwarc oraz skaleń, które zapewniają odpowiednią wytrzymałość i wodoszczelność.  Producent wykorzystuje do ponownej produkcji uszkodzone i odrzucone materiały, dzięki czemu dba o środowisko.

W naszym salonie znajdziesz płytki z takich kolekcji jak: Great Metal, INWOOD, GROVEWOOD, czy SILKSTONE.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.