Adres strony internetowej: www.pavigres.com/
Kraj: Portugalia

Pavigrés Cerâmicas SA jest wynikiem połączenia Pavigrés, Grespor i Cerev, które powstały odpowiednio w 1978 r., 1988 r. I 1991 r. Połączenie nastąpiło w 2004 r.

Nadal jesteśmy całkowicie prywatną firmą, zatrudniającą 600 pracowników, która jest obecnie prowadzona przez drugie pokolenie menedżerów, którzy koncentrują się na dostosowaniu firmy do rzeczywistości XXI wieku, do rynku, z którym mamy dziś do czynienia, z trudnościami ekonomicznymi na tym samym z drugiej strony wyzwania technologiczne, środowiskowe i normatywne.

Polityka i decyzje firmy zawsze opierały się na dwóch podstawowych zasadach: naszej kulturze, która nas definiuje i wynika z zasad, które zawsze kierowały firmą oraz z doświadczeń, które przechodzimy od 1978 roku, a z drugiej strony fakt, że jesteśmy firmą, która zawsze była skierowana na bardzo szeroki rynek eksportowy. Nasz eksport, który obecnie stanowi średnio 94% naszej działalności, dystrybuowany na prawie 85 różnych rynkach, zmusza Pavigrés do ciągłego koncentrowania się na poszerzaniu asortymentu, zgodnie z potrzebami i życzeniami klientów.

W tym kontekście dzielimy naszą działalność również na rynek projektowy, dla którego nasz zakres techniczny, a zwłaszcza koncepcja Pavigrés 21 są istotnymi elementami, oraz rynek dystrybucji, dla którego asortyment kamionki mieszkaniowej i dekoracyjnej jest bardzo ważny.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Pavigres, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!